• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    VALENTINA: Mám, asi tak deset let furt ty samé, ale měla jsem je na sobě jednou :-)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Ja mam ten suspenzor!
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    ELIS: foto ;-)
    ELIS
    ELIS --- ---
    WRIGLEY: Montérky mám já.
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    JAKE_UP: ty nemas monterky??? :-)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    LA_PIOVRA: Hmm, čtyři z pěti.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    MOODYCAT: je to asi tak normalni jako vlastnit jeden cylindr, monterky, hokejovy chranice, perovy boa nebo suspenzor.
    JIMX
    JIMX --- ---
    moje žena má asi desatery velký plesový ... a sem tam si i na nějakou akci půjčí, coz dneska taky není vubec problém
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Tak vlastnit jedny dlouhe spolecenske saty je snad normalni. Clovek nikdy nevi, kdy je bude potrebovat.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Ahoj. Já mám jen jedny letité, asi bych se už do nich ale nevešel. A jak to máte vy? Pište mi do komentářů.
    ACKO
    ACKO --- ---
    VALENTINA: já nemám, na plesy nechodím, na maturiťáku dcery jsem měla černé ke kolenům.
    DEB
    DEB --- ---
    ano i moje matka ma dlouhe plesove saty
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VALENTINA: jo, mám doma minimálně dvoje plesovky (asi čtvery, ale do několika se určitě nevejdu)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    a že se k tomu ještě vracím...vy máte všechny doma odpovídající dlouhé plesové šaty? já jelikož na plesy nechodím, tak asi nic podobného doma nemám, aby to splňovala dress code. šatů mám teda plno, ale přímo plesovky ne.
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    popojedeme

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: hele, takhle to není potřeba hrotit, GIO má přece v zásadě pravdu, na ples se nosí dlouhé šaty, jako obecné pravidlo to platí. Já si ze svého hlediska trvám na tom, že jsem byla oblečená dostatečně formálně, protože jsem nebyla ani matka maturanta, pouze prváka na stužkování, netančila jsem a vyskytovala jsem se pouze na balkoně, kde jsem byla oblečená pravděpodobně nejformálněji ze všech přítomných žen. Krom toho se mi ty šaty strašně líbí a jsem z nich nadšená, proto jsem tu fotku taky dala i sem. Ale přiznávám GIO, že má pravdu a já jsem si dlouhé šaty nevzala zcela vědomě, ačkoliv dress code znám.
    TAKAK
    TAKAK --- ---
    BLONDYNKA: Blondýnko, že zrovna ty ...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    GIO: Mno už jsi to vysvětlila skutečně dostatečně, dopodrobna a znovu zpátky. Madietta sice vypadala v tom ohozu skvěle a ladilo jí to, ale proč ji nezjebat a nevysvětlit všem ad nauseam, jak moc špatně se oblékla, že.
    GIO
    GIO --- ---
    ANNAWA: hele ja matky dot casto oblikam i na maturaky, a vetsinou chteji a maji zadani black tie.) tedy dlouhy)ja zastavam nazor, ze matky nemaji dceram konkurovat, napric celou tou spolecnosti, tedy matky by nemely mezi temi mladymi trcet, ale to neznamena, ze nemaji dodrzet dekorum,)
    AIJA
    AIJA --- ---
    ANNAWA:
    Ty holky jo;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam