• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    DEB: Se stěhuješ? vždycky když se stěhuju dělám bazar pro kamarádky :))) pak se člověk cítí o dost lehčeji a lépe
    DEB
    DEB --- ---
    damy/panove

    nekdo, kdo by se rad ucastnil prodejni akce obleceni z druhe ruky?
    me osobne se doma nakupila spousta nenoseneho i noseneho ba stale pouzitelneho materialu a prijde mi jednodussi to hodit do placu nekde v realnem case nez-li online

    info posta
    KLEER
    KLEER --- ---
    Vohoz na vanocni vecirek pred tydnem a na rodinnou veceri vcera :)



    GIO
    GIO --- ---
    BLONDYNKA: asi jsi to spatne cetla, ja ji pochvalila, ze ji to slusi, povzdech byl po vysvetleni situace navic vylozene obecny, necileny, ale proc si nezautocit,ze.)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    LUCIASHECK: no vidis jswm dala blbou fotku



    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GHOSTDOG: trosku ses transformovala :D
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    vanocni vohoz na rodinou oslavu (ano vim ze stojim jako pako. jinak to neumím)

    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    VALENTINA: Mám. Ovšem historie těch šatů je tak bizarní, že to dál nejde :D Mám je úplnou náhodou, jsou natolik fádní, že je mohu s patřičnými doplňky použít v podstatě kamkoliv, kam je třeba mít dlouhý šaty, za mě optimální stav. Čekají v truhle se sezonním textilem na svou příležitost, která nastává zhruba jednou za pět let. Vlastně jako kdybych neměla. A kdybych je neměla, tak to nehrotím. Ještě jsem nezažila, ani z doslechu, situaci, kdy bych ze dne na den potřebovala plesový šaty.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    VALENTINA: Plesovky nemám, použila bych je asi tak často jako Blondýnka a kdo ví, jestli by to podruhé nebylo s alespoň částečně stejnými lidmi a nebo za tak dlouho, že už byly out, takže jakmile přijde moje chvíle, jsem připravená si je půjčit a užít. Pro případ velké nouze bych měla jednu dlouhou velmi elegantní sukni.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NIGHTFURY: suspenzor a chrániče si pujč od M., boa máš, monterky pujčím já, tak akorát cylindr a je to:)
    SALO
    SALO --- ---
    ELIS: s péřovým boa, suspenzorem, hokejovými chrániči a s cylindrem na hlavě.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    LA_PIOVRA: Mám boa, jdu objednat montérky :D
    ELIS
    ELIS --- ---
    WRIGLEY: Až dá Blondýnka fotku v šatech a Jake_up s péřovým boa:)
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    BLONDYNKA: tak je vyvetrej a vyfot se, at vime, jak to ma spravne vypadat...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    VALENTINA: Mám, asi tak deset let furt ty samé, ale měla jsem je na sobě jednou :-)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Ja mam ten suspenzor!
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    ELIS: foto ;-)
    ELIS
    ELIS --- ---
    WRIGLEY: Montérky mám já.
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    JAKE_UP: ty nemas monterky??? :-)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    LA_PIOVRA: Hmm, čtyři z pěti.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    MOODYCAT: je to asi tak normalni jako vlastnit jeden cylindr, monterky, hokejovy chranice, perovy boa nebo suspenzor.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam