• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    CMLKA:
    DRAGON: Čím víc vás bude objednávat, zkoušet a vracet, tím dýl vám ten shop vydrží. Stejně jako Zoot. Oh, wait.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DRAGON: jo a na eshopu je toho tak 3x vic ne v CR dostupne
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CMLKA: to jde objednavat? aha! ja radsi chodim na prodejnu, mam to kousek, vyberu a uplatnim ten kupon a cau :) ze to jde vracet sem nevedel, dik za tip :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DRAGON: jo, ja si jinde obleceni prakticky nekupuju...navic si toho dycky objednam spoustu, vyzkousim a pak pripadne vratim...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CMLKA: presne tak, mne to zkratka velmi sedi :) i ty svetry maj skvely
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DRAGON: plus co me na Espritu bavi je, ze nejedou ten brutalni trendy shit, ze jako najednou jsou in kvetinovy vzory, tak vsechno je takovy, ty veci jsou proste takova nemecka moda, ktera vydrzi pres nekolik sezon a ten slevovej program je super
    LEENA
    LEENA --- ---
    DRAGON: hele ja mam tyhle pansky tenci 100% merino dva, jeden letosni, druhy dva roky stary a i pri celorocnim noseni a prubeznem prani stale vsechno v pohode, vicemene nejde poznat stari
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXAGE: no i tak si mě nepřesvědčil. Jak se mi jednou produkty nějaké značky znechutí, už u té značky znovu nenakoupím. U oblečení to platí dvojnásob.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    DRAGON: Já jich mám snad 7, takže ozkoušeno dostatečně. Ale jak jsem psal, je to nějaká vyšší řada.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    H&M šlo taky hodně rychle na blacklist...

    Icebreaker je super, ale ta cena :(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXAGE: poreferuj až ho pětkrát vypereš.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    DRAGON: Já v H&M kromě svetrů a jedněch kalhot moc nenakupuju. Nicmeně za ten svetr je i ten litr málo, fakt je mají pěkný, nekoušou, nechlupatěj a držej tvar. Ty merino svetry jsou i z nějaký jejich "premium" řady tuším.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXAGE: to se neni cemu divit, kdyz vidim kvalitu H&M. Nakupoval sem tam jednou a stacilo. Veci nedrzi tvar, svetry jsou stipavy, pracka je roztahne, kalhoty jsou divne sity. Never more. Napriklad Esprit stoji o par stovek vic, ma krasny veci, velmi kvalitni material, slevy mi posila skoro kazdy ctvrt rok jako poukazku domu (30% off all) a jeste ty veci vydrzej roky pri beznym noseni, napriklad trika neztraci barvu ani kontrast ani po trech letech.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    SAT_ANN: Na chalpy maj spíš problém je prodat. Cena je většinou 800-1000,- ve slevě pak 200-400,- :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SAT_ANN: ty jo a za kolik byl? Hodil by se mi nějakej merino slušnej svetr :-)
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    DRAGON: No jo, vážně :-D
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    EXAGE: Taky jsem si ho koupila. Sice je dlouhy, ale lepsi nez nic. Haemko si asi mysli ze zencky si vlneny svetry nezaslouzej.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JANDOS: aha , ale to neni on, vypadal jinak :)
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    EXAGE: tak bacha na praví hlavně, ať z toho nemáš S-ko
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JANDOS: pred cca 2 mesici takovy meli v Zara Men. Bohuzel meli jen M, nebyl mi pres ramena. Ale tobe by mohl byt. Meli cerny a tmave sedivy, tak zkus, treba to bude ono, co hledáš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam