• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    LUCIASHECK: tak to nechapu :-o
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    DRUMID23: proc minusy? :-o vy tu fotku nekdo vidite?
    LILITH_
    LILITH_ --- ---
    Vohoz na včerejšek.

    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    GENEVIEVE: pěkný vohoz, takový svět ještě neviděl:D

    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    včera na konferenci jsem zvolila pohodlí kvůli dlouhé cestě vlakem :-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    POZITRON: s kvalitou mi to teda neprijde, ale tak kdyz vyzkousim a nesedi/nevyhovuje, tak si ho nekoupim....jinak u tech velikosti se vetsinou ridim doporucenim/hodnocenim a vetsinou to odpovida, treba u dzin u me hrozne zalezi na strihu, od toho se pak odviji velikosti a jinak mi spis prijde, ze nektery veci jsou proste uz sity tak, ze treba maji byt vetsi a tak....jinak proste je to riziko nakupu na netu, ja si vzdycky z obrazku utvorim nejakou predstavu, nedivam se treba na slozeni/material a pak ta vec vypada jinak, ale to se mi stava u nakupu obleceni na netu celkem bezne u vsech znacek
    LILITH_
    LILITH_ --- ---
    POZITRON: V tom případě máme smůlu dvě. Velikosti mi taky sednou pokaždý jiný a kvalita je dost různá.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CMLKA: v espritu nakupuju dost a rekla bych, ze kvalita uz sla taky dost dolu, hlavne teda tricka. a co me stve nejvic, ruzny kusy obleceni, ruzna velikost, takze nemuzu to brat tak, ze mi vzdy bude M, kdyz mi vetsinou je M. vis, jak to myslim. ale treba jsem mela jen smulu.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    mimochodem vraceni zdarma je snad normalni ne? Asos to taky bezne jede a nevsimla jsem si, ze by krachoval...navic neni vraceni do 14 dnu v EU u eshopu povinnost? tady je jen favor ze je postovny zdarma no
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAKE_UP: proboha, kolik ti je?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DRAGON: Zase bych tě sestřel, abys pak svoje příspěvky opět mohl ublíženě smazat, ale nechce se mi.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAKE_UP: ano, Esprit se polozi, protoze si par lidi v CR objednaj a vratej svetr, zase trefa!
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    CMLKA: plus oni to vylozene podporujou, dycky ti pisou, kdyz si nejste jisti velikosti, objednejte si obe a pripadne vratte, atd.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JAKE_UP: hele nemyslim si....tady se to musi normalne platit predem, ale to mi nevadi, protocim to kreditkou...answear ted taky zavedl placeni predem a jak tam maj na vydejne najednou krasne volno :))
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    CMLKA:
    DRAGON: Čím víc vás bude objednávat, zkoušet a vracet, tím dýl vám ten shop vydrží. Stejně jako Zoot. Oh, wait.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DRAGON: jo a na eshopu je toho tak 3x vic ne v CR dostupne
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CMLKA: to jde objednavat? aha! ja radsi chodim na prodejnu, mam to kousek, vyberu a uplatnim ten kupon a cau :) ze to jde vracet sem nevedel, dik za tip :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DRAGON: jo, ja si jinde obleceni prakticky nekupuju...navic si toho dycky objednam spoustu, vyzkousim a pak pripadne vratim...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CMLKA: presne tak, mne to zkratka velmi sedi :) i ty svetry maj skvely
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam