• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    POZITRON: Děkuji.
    Když ono přispívat sem chce odvahu. Tak si dávám nějakou dobu pauzu.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ILLUZE: zrovna tvuj styl oblikani je mladistvej, ale pritom vubec ne diblikovskej. skoda, ze prispivas malo. :)
    1KA
    1KA --- ---
    Já nosím furt to samý. Taky. Někoho by mohlo pobuřovat to, že po 40 si ženská vezme mini. No a co!

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MADIETTA: Náhodou, kožené Conversky jsou úžasně pohodlné boty ,-)
    Proto jsem si je také ve svém věku pořídila. Stříbrné ,-)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    BLONDYNKA: to se mi tady deje porad, ze lide hluboce pod moji urovni me kritizuji :-))))))))))
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    GENEVIEVE: No já byl poprvé a trošku na mě koukali blbě :) Ale jak říkáš..zvyknou si :))
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MIRROS: takhle chodím do vinárny co máme pod domem a už si zvykli.:)))
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    EXCITE: Já vím. Ale nemám ingredience. Rumkoláda musí stačit.
    JAKE_UP: Je ok. Můžu si vzít kterejkoliv tepich z baráku.. :D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MIRROS: Co tepich, je ok?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DRAGON: Furt to můžeš smazat.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MIRROS: ten drink by ale měl bejt bílej rus :)
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    Moc to podle mě řešíte. Nejlepší a nejpohodlnější jsou tepláky, triko a župan podle mě. A je to i ideální na nákup když dojde rum :))

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DROOPI: teď mně trochu mrzí, že sem se tě zastal...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DROOPI: Opravdu si upevňuješ přesvědčení o správnosti svého názoru tím, že jsi k němu dostal 11 plusů? V tom případě nerozumím tomu, proč se už dávno nejdeš krčit do kanálu, vzhledem k tomu, že míváš pravidelně ke svým příspěvkům desítky mínusů a ty mínusy docela převažují.
    To mylné přesvědčení, že sice můžu vypadat jako bezdomovec, být úplně tupej, nic neumět a neznat, mít nulový vkus, ale přesto mám PRÁVO SE VYJÁDŘIT k umění, estetice, kráse ženy či čemukoli jinému, ten je fakt zhoubný. Přála bych ti, aby ses setkal s někým, kdo by byl hluboce pod tvou úrovní a šel ti přesto vysvětlit, jak jseš fakt hnusnej, jenže bohužel to asi neklapne, pač nikdo takový se hned tak nenajde.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    Ty vole, tak uz i tady ....tak ja to nechapu, lidi sem hazeji svoje vohozy a asi je zajima co na to ostatni rikaji a muze se stat ze k nim muze mit nekdo i jiny nez souhlasny nazor. Ja sem ohozy nehazim, takze i kdybych chodil oblecenej jak bezdomovec, tak mam porad pravo na "negativni" nazor, se kterym mimochodem dost lidi souhlasi.
    EDERA: a co se tech fotek tyce, moc nechapu tvoji reakci, fotka z plaze, fotka z jedouciho auta a jedina fotka, kde je videt nejake obleceni soudi o cem ?
    EDERA
    EDERA --- ---
    MART1NKA: Jako já vím, že se říká, že jeden nemus být švec, aby poznal, kde bota tlačí, ale tohle je autor té kritiky? Jako fakt? :-O
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MOODYCAT: To říká ta pravá :-D

    [ MOODYCAT @ vohoz na dnesek ]
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    JAKE_UP: Ono niečo sa nájsť dá.

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BLONDYNKA: Tohle je nefér!
    Jsi nádherná. Závist stran postavy.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    EDERA: Dík :-) Ve skutečnosti je ještě o malinko světlejší a víc do královské modři.
    GENEVIEVE: Děkuji, není zač :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam