• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MONOTYPEK: ty zamenujes dresscode s interview. To je dost zasadni rozdil! to, ze nekdo chodi do prace v cyklo kratasech je neco jinyho nez to, jak sel obleceny na pohovor. Nespojuj dve veci.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    Neříkám, co je správné, ale co je běžné ;)

    Ve pharma Covidien později Medtronic byl vždy dresscode. V legínách tam chodily jen uklízečky po 19.hodině.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    DRAGON: Co myslíš? Vycucal jsem si to z prstu nebo jsem jak tam, tak i tam pracoval a mám osobní zkušenost z pohovorů? ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MONOTYPEK: tak to se prave rozchazime v nazoru. Za mne pokud jdes delat do kancelare, tak mas na pohovor prijit slusne obleceny, ne v teplakach (coz defakto leginy jsou, jen jsou na tesno).

    Bud svuj v Sapu fakt neznamena, ze na pohovor muzes prijit v kratasech nebo teplakach :)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    DRAGON: Záleží na korpu a pozici. V SAPu si buď "svůj", třeba v Honeywellu je dresscode. Osobně si neumím představit, že jdu na pozici, kde budu v kontaktu s klientem nebo vedením (ob level) a nebyl oblečený tak, jak se hodlám prezentovat. Do call centra je to asi putna :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a hlavne: nebavim se o tom, kdyz jsou schovane pod saty napriklad. Bavime se o tom, ze je mas jako spodek, treba ke kosili nebo veste nebo co ja vim.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LUCIASHECK: treba ty s kozenym efektem...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MAWERICK: proste kancelarska prace. Ale to je prave muj argument: pri pohovoru v korporatu je jedno, na jakou jdes pozici: pohovor ma nejaka specifika.
    Samozrejme nemluvime o pozicich typu skladnik a podobny, tam to asi probiha jinak (vim ja...)

    LUCIASHECK: no zkratka ty klasicky elasticky "teplaky", klidne cerny, at reknu to nejmene divnou variantu.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    DRAGON: Imho zalezi na definici legin. Jsou leginy, ktere si na pohovor s vhodnym stylingem zbytku dokazu s klidem predstavit. Pokud se ale bavime o tom klasickem polopruhlednem elastickem hadru misto beznych kalhot, pak ne.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DRAGON: za me asi zalezi na pozici... KDyz vidim co za zjevy se nam tu pohybuje po HD tak jsou legini jeste asi ok :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---

    Leginy na pohovor?

    119 hlasy od 119 respondentů

      CHANNAH
      CHANNAH --- ---
      Tak já hodím dva - jeden, když je teplo, a jeden, když byla ještě zima.



      GENEVIEVE
      GENEVIEVE --- ---
      NIGHTFURY: kupodivu jsou stejný :-) zkresluje to :-)
      ORTWORKA
      ORTWORKA --- ---
      GENEVIEVE: za mě dobrý!
      ETERNITY
      ETERNITY --- ---
      Stejny vytah, jiny den. Zlepsuji se (v ostreni)
      NIGHTFURY
      NIGHTFURY --- ---
      GENEVIEVE: Každá ta žlutá vypadá jako úplně jiný odstín..
      KAIAFOX
      KAIAFOX --- ---
      Imho s tím laděním do barvy a doplňkama hrozně tlačíš na pilu.
      GENEVIEVE
      GENEVIEVE --- ---
      a dneska jen tak do práce větrám novou sukni :-)
      GENEVIEVE
      GENEVIEVE --- ---
      minulý pátek na zasedání pracovní skupiny :-)
      LEXXA
      LEXXA --- ---
      ETERNITY: 1. ostruzina, 2. nic neprekona Z10 co se tyce fotaku
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam