• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    KOUDY: Jak jsi to popsal, tak mam uplnou chut si to obliknout.) Obzvlast pri vzpomince na dnesni dopoledni pocasi.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ke mne kdyz prijde na pohovor holka ktera se hlasi na recepcni/asistentku a ma svetly dziny..tenisky a bilou kosili..tak je to v pohode, ale kdyz mi prijde na pohovor nekdo kdo se hlasi na obchodni pozici..Tak chci aby mel oblek a pokud prijde typek v dzinach a mikine..tak uz ma u me automaticky velky minus.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Muze prijit na pohovor supr oblecenej clovek ale ne moc sympatickej a bez kouzla a pak prijde clovek v teniskach a dzinach, priroreznej, sympatickej, milej a ukradne celou show uz v prvni minute.

    nerikam aby lidi chodili jak vagusove nebo na pohovory rovnou z party, ale obleceni uz neni dnes takovej hell jako drive kdy se pomalu muselo jen oblek/kostymek ... dikybohu)) ale ja taky nikdy nedelal a nebudu delat v korporatu)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AKISAN: Presne :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CMLKA: jo, bavili sme se proste o cernejch leginech,

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MONOTYPEK: plus taky sou leginy a leginy a taky nakom zejo))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AKISAN: presne kvuli tomu, aby to sem kazdej nepsal, sem vytvoril tu anketu, no nic :)
    MONOTYPEK: ok, lets agree to disagree .)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    Ale na nyxu je dost recruiteru a HR, jistě nám to brzy vysvětlí jak na to nahlížejí ze své hodnotící pozice :)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    DRAGON: Nespojuji. Jde také o to jak bude oblečený tvůj protějšek při pohovoru, pokud podle dresscode, bude ten rozdíl patrný už na recepci. Tak to myslím.. (Nevypisuji, jsem na obědě a datluji v tel, sorry)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DRAGON: no a mate s kolegyni oba dva jasno v tom, jake konkretne leginy? :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DRAGON: me to neva))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MONOTYPEK: ty zamenujes dresscode s interview. To je dost zasadni rozdil! to, ze nekdo chodi do prace v cyklo kratasech je neco jinyho nez to, jak sel obleceny na pohovor. Nespojuj dve veci.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    Neříkám, co je správné, ale co je běžné ;)

    Ve pharma Covidien později Medtronic byl vždy dresscode. V legínách tam chodily jen uklízečky po 19.hodině.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    DRAGON: Co myslíš? Vycucal jsem si to z prstu nebo jsem jak tam, tak i tam pracoval a mám osobní zkušenost z pohovorů? ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MONOTYPEK: tak to se prave rozchazime v nazoru. Za mne pokud jdes delat do kancelare, tak mas na pohovor prijit slusne obleceny, ne v teplakach (coz defakto leginy jsou, jen jsou na tesno).

    Bud svuj v Sapu fakt neznamena, ze na pohovor muzes prijit v kratasech nebo teplakach :)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    DRAGON: Záleží na korpu a pozici. V SAPu si buď "svůj", třeba v Honeywellu je dresscode. Osobně si neumím představit, že jdu na pozici, kde budu v kontaktu s klientem nebo vedením (ob level) a nebyl oblečený tak, jak se hodlám prezentovat. Do call centra je to asi putna :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a hlavne: nebavim se o tom, kdyz jsou schovane pod saty napriklad. Bavime se o tom, ze je mas jako spodek, treba ke kosili nebo veste nebo co ja vim.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LUCIASHECK: treba ty s kozenym efektem...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MAWERICK: proste kancelarska prace. Ale to je prave muj argument: pri pohovoru v korporatu je jedno, na jakou jdes pozici: pohovor ma nejaka specifika.
    Samozrejme nemluvime o pozicich typu skladnik a podobny, tam to asi probiha jinak (vim ja...)

    LUCIASHECK: no zkratka ty klasicky elasticky "teplaky", klidne cerny, at reknu to nejmene divnou variantu.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    DRAGON: Imho zalezi na definici legin. Jsou leginy, ktere si na pohovor s vhodnym stylingem zbytku dokazu s klidem predstavit. Pokud se ale bavime o tom klasickem polopruhlednem elastickem hadru misto beznych kalhot, pak ne.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DRAGON: za me asi zalezi na pozici... KDyz vidim co za zjevy se nam tu pohybuje po HD tak jsou legini jeste asi ok :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam