• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Tyjo, ale Madietta asi nebude dělat průzkum na nyxu, kolik kdo váží a měří, aby o sobě samotné mohla napsat, co napsala.. je to její pohled na samu sebe. To, že si to přeložíš tímhle způsobem, není její problém..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: Mne přijdou nevhodný kamkoli mimo tělocvičnu, je to pro mne ekvivalent ošoupaných tepláků s pruhama.

    MADIETTA: to DRAGON později upřesnil
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Každý se cítí jinak, bez ohledu na okolí.. já si připadám s míň kilama jak buřt, prostě mám po dvou dětech 3D břicho, vadí mi to a necítím se s tím dobře (a proto hodně cvičim). Proto mi vůbec nepřipadá blbé, když holka s 60kg o sobě říká totéž - prostě se v tom necítí dobře.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Dekuji
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Já leginy nosit můžu, pač Martiny manžel říkal, že mám anorexii. Akorát nemám žádné průhledné, mhm.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: oplácaná, řekla bych. Zejména v dnešní době bych už za tlustou považovala mnohem širší osobu.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Tak jo. Kaslu na to. Mam 180cm, pod 80kg, natahuju leginy, gumaky s jezevcikem a jdu na pivo! Jestli uvidim jedinej divnej pohled, tak je poslu za klukama z nyxu!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Protože když paní váží 74 kilo na 163 centimetrů, tak je tlustá.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DRAGON: ok v tom pripade hlasuju....
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JANDOS: To teda chudáci všechny holky nad 180cm...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: Drahá, "tlustá jako čuně" vypadá úúúúplně jinak.
    SITH
    SITH --- ---
    MADIETTA: příště tam napíšu něco jako ironie, nebo tak :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    A rovnou vám tu jedny dám, abyste se mohli začít teatrálně poblinkávat.

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SARAJ: no hlavne ven)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Vy zase perlíte, pánové. Legíny nosím na jaře místo punčocháčů pod šaty a ačkoliv jsem tlustá jak čuně, nemyslím si, že by to byla taková tragédie. Jakej je jako rozdíl, jestli mám punčocháče nebo jestli ty punčocháče nemají šlapky?

    S nějakejma limitama mi můžete víšco.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    jsou zase pindy tady...hele a co kozy, muzeme nosit vystrih jen od nejake velikosti kosicku, nebo je to taky potreba nejak urcit?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DRAGON: yap,chapu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AKISAN: hele, to nepochybne, ve vysledku o obleceni nejde, jde o to co clovek umi a jak dokaze hovorit o praci, o ktere jde na pohovor vyjednavat, nicmene spousta lidi porad jeste v HR resp vedeni cpi pravidlo "saty delaj cloveka" a i kdyz je to vlastne spis kontraproduktivni, posuzujou cloveka podle toho, co ma na sobe. Navic, ja se ptal na to, jestli je v dnesni dobe uz ok, kdyz prijde zenska na pohovor v leginech. Anketa hovori docela jasne :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AIJA: ach jo, proc ja na to kliknul, what has been seen, cannot be unseen :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam