• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KAIAFOX: dík, náčelníku. Je mi úplně fuk, že podle nějakých tabulek je to tzv. "mírná nadváha", protože v dnešní době nic takovýho neexistuje, člověk je buď hubenej nebo tlustej, není nic mezi tím. Tedy myslím z hlediska toho, jak naše společnost nazírá ženské tělo. Z tohohle hlediska je úplně fuk, jestli mám 70 nebo 120 kilo, spadám do stejné škatulky. Což je i odpověď na RUZOVYKOLOUSEK - s těma dvěma holkama bysme na tom byly všechny úplně stejně.

    Vím to o sobě, nemaluju si žádný iluze, ostatně poznámky zejména mužské populace mi na to nedovolí zapomenout, akorát mi to nezabrání v tom se snažit hezky oblíkat bez ohledu na sádlo, bo jsem marnivá parádnice. :P
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Tyjo, ale Madietta asi nebude dělat průzkum na nyxu, kolik kdo váží a měří, aby o sobě samotné mohla napsat, co napsala.. je to její pohled na samu sebe. To, že si to přeložíš tímhle způsobem, není její problém..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: Mne přijdou nevhodný kamkoli mimo tělocvičnu, je to pro mne ekvivalent ošoupaných tepláků s pruhama.

    MADIETTA: to DRAGON později upřesnil
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Každý se cítí jinak, bez ohledu na okolí.. já si připadám s míň kilama jak buřt, prostě mám po dvou dětech 3D břicho, vadí mi to a necítím se s tím dobře (a proto hodně cvičim). Proto mi vůbec nepřipadá blbé, když holka s 60kg o sobě říká totéž - prostě se v tom necítí dobře.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Dekuji
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Já leginy nosit můžu, pač Martiny manžel říkal, že mám anorexii. Akorát nemám žádné průhledné, mhm.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: oplácaná, řekla bych. Zejména v dnešní době bych už za tlustou považovala mnohem širší osobu.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Tak jo. Kaslu na to. Mam 180cm, pod 80kg, natahuju leginy, gumaky s jezevcikem a jdu na pivo! Jestli uvidim jedinej divnej pohled, tak je poslu za klukama z nyxu!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Protože když paní váží 74 kilo na 163 centimetrů, tak je tlustá.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DRAGON: ok v tom pripade hlasuju....
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JANDOS: To teda chudáci všechny holky nad 180cm...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: Drahá, "tlustá jako čuně" vypadá úúúúplně jinak.
    SITH
    SITH --- ---
    MADIETTA: příště tam napíšu něco jako ironie, nebo tak :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    A rovnou vám tu jedny dám, abyste se mohli začít teatrálně poblinkávat.

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SARAJ: no hlavne ven)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Vy zase perlíte, pánové. Legíny nosím na jaře místo punčocháčů pod šaty a ačkoliv jsem tlustá jak čuně, nemyslím si, že by to byla taková tragédie. Jakej je jako rozdíl, jestli mám punčocháče nebo jestli ty punčocháče nemají šlapky?

    S nějakejma limitama mi můžete víšco.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    jsou zase pindy tady...hele a co kozy, muzeme nosit vystrih jen od nejake velikosti kosicku, nebo je to taky potreba nejak urcit?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DRAGON: yap,chapu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AKISAN: hele, to nepochybne, ve vysledku o obleceni nejde, jde o to co clovek umi a jak dokaze hovorit o praci, o ktere jde na pohovor vyjednavat, nicmene spousta lidi porad jeste v HR resp vedeni cpi pravidlo "saty delaj cloveka" a i kdyz je to vlastne spis kontraproduktivni, posuzujou cloveka podle toho, co ma na sobe. Navic, ja se ptal na to, jestli je v dnesni dobe uz ok, kdyz prijde zenska na pohovor v leginech. Anketa hovori docela jasne :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AIJA: ach jo, proc ja na to kliknul, what has been seen, cannot be unseen :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam