• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    JIMX: Pracuju :D
    JIMX
    JIMX --- ---
    DR_NIKITA: co děláš na Nový scéně? :-)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    DR_NIKITA: Trochu Floeovatíš ;).
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    RUDRA77: fool
    RUDRA77
    RUDRA77 --- ---
    DR_NIKITA: super triko .)
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    DEB: to mě baví!
    ELIS
    ELIS --- ---
    CMLKA: Gate, ale už od loňska.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KOUDY: dala jsem ti plus za tu kabelku v pravé ruce.
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    z práce rovnou na zahrádku :)

    AETHER
    AETHER --- ---
    Páteček.

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    PALEONTOLOG: he tak na MŽP si vybavuju, že většina zaměstnanců kromě fondů a protokolu chodila v rejoickach a sandalech :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PALEONTOLOG: a proto mě furt vyhazujou od ZOZ! Já kráva chodím v šatech.
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    DEB: bozi boty, odkud?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SAT_ANN: džíny a tričko se stojáčkem je v naší profesí dostačující i na konferenci :) ke zkouškám na VŠ i na zkoušku u odborné způsobilosti od MŽP. Prostě jiný měřítka a v obleku vypadá geolog nadmíru podezřele, pokud není rektorem nebo děkanem.
    Zacalas řešit legíny a džíny, už se to dost staví do strany, řekl bych.

    ILLUZE: vždyť stací personalistu neudusit a odborníka překvapit rozhledem.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SAT_ANN: Ano, píší.
    A ano, nadále registrujeme stav bot, hodinky, střih obleku u obchodníků a konzultantských rolí.
    Nadále mne uvádí do rozpaků pohled na piersing v pupíku, který je vidět přes horní výstřih trička / halenky u kandidátky ucházející se o pozici recepční, natož HR.

    Každopádně vede klasika - sice geniální programátor, ale smrdící tak, že jsem po 2 dnech větrání saka po hodinovém pobytu v místnosti s tímto člověkem nakonec sako odnesla do čistírny.
    A nebo paní, co vypadala na fotce jako krásná mladá žena (proto pozvána nebyla - kvůli praxi, u níž se pár věcí provalilo jinak) a dorazila paní o cca 30 kg těžší, se spoustou bradavic všude a rasistickým tetováním i na prstech rukou.
    Letos kandidát, u kterého jsem se modlila, aby proboha opět nezvedl ruku a nedýchal mým směrem - sice v čistém a značkovém oblečení, ale do sprchy trefil asi naposled o Vánocích.

    Bosé kandidáty bereme již jako milé rozptýlení.
    Cokoliv, jen když je možné v místnosti s daným člověkem dýchat (on ten těžký parfém umí s člověkem také echt zamávat).
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    PALEONTOLOG: Myslim ze vetsina lidi vidi rozdil mezi situaci “jdu na pohovor kde se chci predvest” a “jdu do prace do kanclu mezi kolegy, kde vim jaky jsou pravidla”.
    A podle toho zvoli odev.
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    PALEONTOLOG: Sice nejsem personalista, ale co vim tak personalista v tomhle hlavni slovo nema. Tyhle veci myslim pak posuzuje hlavne manazer, jestli mu ten clovek sedi.
    Personalista casto jen sepise co ma sepsat a preda manazerovi na posouzeni. Docela by mne zajimalo jestli se pisou i poznamky na dresscode a jak.
    Je tu nejakej personalista?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SAT_ANN: a co u pohovoru ?
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    nezazila jsem korporat, kde by na pozici kde nejsi customer faced, resili dresscode :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam