• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    VAMPY: Cimz jsem chtela rict, ze tyhle saty v kombinaci s doplnky co jsi uvedla budou si myslim uplne v klidku
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    MIORIEL: Hele lidi jsou fakt hulvati. Minuly rok jsme byli na galaveceru na prazskem hrade ve spanelskem sale, dresscode black tie a nasla se halda lidi co tam strasila v sukni, tricku a converskach... jako fakt. Koltejlky do puli stehynek pak mela kazda druha.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Dekuji vsem za rady:)
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    MIORIEL: frivolni je presne to slovo, co me napadlo jako 1.
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    MIORIEL: Ten vzor je příliš letní a pokud je akce od Ministerstva, bude spousta lidí oblečených podle protokolu, takže spíš něco jiného, ať se necítíš blbě :)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    FEFERONIE: risk ve smyslu, ze budu underdressed? Je to akce od ministerstva zahranicnich veci, takze si trochu lamu hlavu a mozna si nakonec poridim neco vic klasickeho... Nevim, zda tohle Neni moc frivolni no
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    MIORIEL: Povazuji to za lehky risk, ale na tvem miste bych si to vzala. Moje zkusenost z posledních let je, ze 40% ostatnich je underdresded a já jsem za hvezdu, i kdyz bych tomu mohla dat vic
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    FEFERONIE: misto nam upresni az v po nebo v ut, takze nebudu mit cas se tomu prizpusobovat:-/
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    MIORIEL: pokud s lodickami (telovymi) a psanickem (ve stejne barve) a vycesanymi vlasy, pak za me uplne v pohode.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    MIORIEL: Kde to mate?
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Ahoj, potrebovala bych poradit. Pristi tyden mam v nove praci akci s dress codem black tie optional. Nechci si porizovat uplne dlouhe saty a z tech spolecenskych "pod koleno" mam jen tyhle. Myslite, ze by se daly pouzit na vecer? Je to setkani s partnery v ramci gala veceru.
    K nim telove lidicky a psanicko v jedne z barev satu.

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Letní sobota ráno

    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    NEI: takový kalhoty jsem nosila, když jsem dělala na operačním sále. Škoda, že se nevědělo že to bude in, mohla jsem tam nějaký šlohnout. Doporučuju vyžehlit.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Bordel v kanclu a kočičky!

    EXAGE
    EXAGE --- ---
    PABLITOS: Dekuju. Meller, nic posh. Jen reminek jsem teda daval jinej.
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    EXAGE: co jsou ty pěkné hodinky zač?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    EXAGE: slušíš. Moc:)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    JAKE_UP: ja teda urcite ne. ja se totiz narodil na Stvanici a ziju na Vinohradech. Burane :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ANONYMCZE: To sis mě asi musel s někým splést. Já mám na sobě kecky, džíny a triko.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DRAGON: Mentálně stabilní rebel proti dresscodu se smazal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam