• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    DENNA_RAVEN
    DENNA_RAVEN --- ---
    MIDORI: Smichov, maj tam pobocku.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    GEY_KO: když tak koukám na tvé fotky, máš s povadlou kůží evidentně zkušenost. Tvůj výsměch jaksi není na místě.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KRKA: Je
    KRKA
    KRKA --- ---
    Mám pocit, ze Midori se ptala na obchod, kde mají velký výběr Crocsu, ne zda se někomu líbí či nelíbí tato značka. Nerozumím tomu.

    Každopádně primo jejich obchod je na Cernaku, býval i na Chodově, ale to si nejsem stopro jistá zda tam ještě je
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    MADIETTA: Pche. Nasrat ;)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    IDENTITY: jenomže já fakt nevím, jak víc je zpevnit, když mi na nich nic nevisí. Některé topy, které jsem ještě před rokem nosila, jsem musela vyhodit, protože jsou mi těsné přes paže. :( Jako ano, nevypadá to dobře, ale jsem holt stará a tlustá. Naštěstí to byla jednorázová akce, takže příště už tu moje rozkydlé paže nikoho pobuřovat nebudou.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    MADIETTA: To je jednoduchý. Má ti bejt do třiceti, neasi! Nejde to víc zpevnit a jsi v kategorii 40+? Tak "hihihi".
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GEY_KO: mrtvým tahem zvednu svou vlastní váhu, tento cvik dělám se čtrnáctikilovou koulí, u kliků jsem se pravda zatím nedostala níž než na 30 cm vysokou stoličku, ale to přijde. Povídej mi ještě chvííli o tom, jak mám zpevňovat paže.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GEY_KO: nevím, jak více bych je mohla zpevnit, když to, co na nich vidíš, jsou pouze svaly. :P
    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    MADIETTA: jak víc zpevnit nemůžeš??? )))
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    QWITI: myslím, že víc už je zpevnit nemůžu, ale díky za názor. Žádné příště myslím nebude. Taky dávám přednost rukávům, ale nic pěkného v předepsaném stylu s rukávy jsem neobjevila.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    MIDORI: v CČM je Crocs speciálka
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    “Nosit Crocsy je jako nechat si ho kourit od chlapa. Prijemny, ale nesmis se koukat dolu.”
    LFE
    LFE --- ---
    MIDORI: Podle me v Destroy na Prikopech maji. Ale over si to na netu nebo telefonem. Mam matny tuseni ze kdyz tam vlezes tak po levy strane je cela stena Crocs. Pak taky v Pery shoes and bags naky mely.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MADIETTA: Dnes ráno se mnou jela v tomto stylu slečna - asi do práce.
    A bylo to maso - stříbrné flitrové šaty, spona ve vlasech. V jejím případě to však bylo na rozdíl od tvého elegantního vzhledu regulérní blýskavé peklo.

    Ale máš pravdu - outfit v metru veeelmi vzbudil pozornost cestujících - chodící disco koule ,-)
    KAYLA
    KAYLA --- ---
    MIDORI: Yup, dokonce to nejsou jenom boty - já měla Crocs brýle :-) Fakt hezký, vydržely dlouho a ne, neměly v obroučkách a nožičkách díry, aby měla kam odtékat důstojnost :-D
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MIDORI: jj, mam cerny semisovy balerinky crocs a nemuzu si je vynachvalit.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    TORUVIEL: jestli oni si spíš neříkali, že mi asi hráblo :D
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Není Crocs jako Crocs
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MIDORI: Treba v jejich ofiko obchodech, pokud uz nutne potrebujes crocsy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam