• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Nevíte, v jakých obchodech v Praze mají větší výběr Crocsů? V office shoes nemají..
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    MADIETTA: Asi se divili, proc nejedes limuzinou :-)
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    MADIETTA: Nekonsternovala. Byl to obdiv. Pohled na hvězdu :-) Vypadá to fakt moc dobře.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Na fitzgeraldovský večer - jakože dvacátá léta. Dost jsem s tím teda v tramvaji konsternovala spolucestující, musím říct. Na zpáteční cestě jsem si aspoň sundala ty ozdoby.

    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Vystrachala jsem cerne pouzdrovky pod koleno, asi to necham na ty. Precijen se ty kyticky hodi spis na garden party:)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    Otázka zní: chci být ve stádu těch, kteří na nějaký pokyn k dresscode kašlou?

    To ale do vohozu nepatří :)

    Ty šaty i kombinace ok jinak.
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    VAMPY: Cimz jsem chtela rict, ze tyhle saty v kombinaci s doplnky co jsi uvedla budou si myslim uplne v klidku
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    MIORIEL: Hele lidi jsou fakt hulvati. Minuly rok jsme byli na galaveceru na prazskem hrade ve spanelskem sale, dresscode black tie a nasla se halda lidi co tam strasila v sukni, tricku a converskach... jako fakt. Koltejlky do puli stehynek pak mela kazda druha.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Dekuji vsem za rady:)
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    MIORIEL: frivolni je presne to slovo, co me napadlo jako 1.
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    MIORIEL: Ten vzor je příliš letní a pokud je akce od Ministerstva, bude spousta lidí oblečených podle protokolu, takže spíš něco jiného, ať se necítíš blbě :)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    FEFERONIE: risk ve smyslu, ze budu underdressed? Je to akce od ministerstva zahranicnich veci, takze si trochu lamu hlavu a mozna si nakonec poridim neco vic klasickeho... Nevim, zda tohle Neni moc frivolni no
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    MIORIEL: Povazuji to za lehky risk, ale na tvem miste bych si to vzala. Moje zkusenost z posledních let je, ze 40% ostatnich je underdresded a já jsem za hvezdu, i kdyz bych tomu mohla dat vic
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    FEFERONIE: misto nam upresni az v po nebo v ut, takze nebudu mit cas se tomu prizpusobovat:-/
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    MIORIEL: pokud s lodickami (telovymi) a psanickem (ve stejne barve) a vycesanymi vlasy, pak za me uplne v pohode.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    MIORIEL: Kde to mate?
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Ahoj, potrebovala bych poradit. Pristi tyden mam v nove praci akci s dress codem black tie optional. Nechci si porizovat uplne dlouhe saty a z tech spolecenskych "pod koleno" mam jen tyhle. Myslite, ze by se daly pouzit na vecer? Je to setkani s partnery v ramci gala veceru.
    K nim telove lidicky a psanicko v jedne z barev satu.

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Letní sobota ráno

    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    NEI: takový kalhoty jsem nosila, když jsem dělala na operačním sále. Škoda, že se nevědělo že to bude in, mohla jsem tam nějaký šlohnout. Doporučuju vyžehlit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam