• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Není Crocs jako Crocs
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MIDORI: Treba v jejich ofiko obchodech, pokud uz nutne potrebujes crocsy?
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    MIDORI: kup si nejakou normalni obuv
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    MIDORI: Ze v office shoes nemaji crocsy? No jeste ze tak...
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Nevíte, v jakých obchodech v Praze mají větší výběr Crocsů? V office shoes nemají..
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    MADIETTA: Asi se divili, proc nejedes limuzinou :-)
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    MADIETTA: Nekonsternovala. Byl to obdiv. Pohled na hvězdu :-) Vypadá to fakt moc dobře.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Na fitzgeraldovský večer - jakože dvacátá léta. Dost jsem s tím teda v tramvaji konsternovala spolucestující, musím říct. Na zpáteční cestě jsem si aspoň sundala ty ozdoby.

    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Vystrachala jsem cerne pouzdrovky pod koleno, asi to necham na ty. Precijen se ty kyticky hodi spis na garden party:)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    Otázka zní: chci být ve stádu těch, kteří na nějaký pokyn k dresscode kašlou?

    To ale do vohozu nepatří :)

    Ty šaty i kombinace ok jinak.
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    VAMPY: Cimz jsem chtela rict, ze tyhle saty v kombinaci s doplnky co jsi uvedla budou si myslim uplne v klidku
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    MIORIEL: Hele lidi jsou fakt hulvati. Minuly rok jsme byli na galaveceru na prazskem hrade ve spanelskem sale, dresscode black tie a nasla se halda lidi co tam strasila v sukni, tricku a converskach... jako fakt. Koltejlky do puli stehynek pak mela kazda druha.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Dekuji vsem za rady:)
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    MIORIEL: frivolni je presne to slovo, co me napadlo jako 1.
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    MIORIEL: Ten vzor je příliš letní a pokud je akce od Ministerstva, bude spousta lidí oblečených podle protokolu, takže spíš něco jiného, ať se necítíš blbě :)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    FEFERONIE: risk ve smyslu, ze budu underdressed? Je to akce od ministerstva zahranicnich veci, takze si trochu lamu hlavu a mozna si nakonec poridim neco vic klasickeho... Nevim, zda tohle Neni moc frivolni no
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    MIORIEL: Povazuji to za lehky risk, ale na tvem miste bych si to vzala. Moje zkusenost z posledních let je, ze 40% ostatnich je underdresded a já jsem za hvezdu, i kdyz bych tomu mohla dat vic
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    FEFERONIE: misto nam upresni az v po nebo v ut, takze nebudu mit cas se tomu prizpusobovat:-/
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    MIORIEL: pokud s lodickami (telovymi) a psanickem (ve stejne barve) a vycesanymi vlasy, pak za me uplne v pohode.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam