• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MADIETTA: Ubranis, udelas to jako Blondie :-D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: Tak samice s velkejma nemusí chodit v pytli, ale když se rozhodne vzít si velký výstřih, musí holt počítat s tím, že 1) v části chlapů vyvolá dojem, že je nadržená a snadno k mání, 2) další část chlapů pohorší, případně se jí budou bát, protože nezanedbatelnou množinu mužů z výše uvedeného důvodu velká prsa děsí, a 3) ženský budou říkat, jak je vulgární a prvoplánová.

    Tomu se neubráníš, mám pár kousků oblečení s dost hlubokým výstřihem a vzít si je při mých rozměrech vyžaduje značné mentální sebezapření (a stejně nemám úplně příjemný pocit).
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SHAREEZ: Možná jo. Ale mně ty modré šaty přijdou nějak prázdné, pověsila bych si něco asi na krk místo těch náušnic a dala bych si náramek.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SHAREEZ: Mno jo, no. Víla s malejma kozama si prostě může vzít cokoli, ale samice s velkejma ať chodí v pytli, aby neurazila něčí jemnocit :-D Zejména od módního pekla mne to opravdu nepřekvapuje, úroveň této komunity do toho tak nějak zapadá.
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    SHAREEZ: Plus teda ad ty šperky, nebyl to večerní outfit, naopak denní, protože Vary. Nevyplývá ty šperky už moc?
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    BLONDYNKA: Díky za poznámku. Ad poznámka s prsy, milionkrát jsem tu či v Módním pekle četla, jak jsou velký prsa ve výstřihu vulgární. Asi jsem to napsala blbě, není to můj názor a souhlas s tebou.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: Jo. Mě to vždycky TAK sralo!!!! Plus ženská s velkýma prsama je permanentně nadržená a nemyslí na nic jiného, než jak si je nechat valchovat od všech chlápků okolo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SHAREEZ: saty mi nic nerikaji, ale mas skvely vlasy :-)
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    MADIETTA: presne! Víla a štetka, nemrava, samice....
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    SHAREEZ: Minus jsem nedala, ale ty šaty mi přijdou velké.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    SHAREEZ: myslim, ze tvoje vetsi vystrAhy jsou naprosto v poradku :-))
    A oboje ty saty jsou hezky
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: pche, ve středověku mohly být výstřihy náhodou i dost odvážné, včetně spadlých ramenou :)


    Ale bohužel JE fakt, že převládající diskurs ženy s velkýma prsama sexualizuje mnohem víc než ženy s malýma, tudíž žena s malýma je víla a žena s velkýma je samice. Když si obří výstřih vezme Čvančarová, zdrbe ji celý bulvár a celý nyx, jak je vulgární.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BLONDYNKA: Ne, zeny s velkymi prsy pry rolaky nosit nemaji, maji nosit zasadne Veckove vystrihy. Meh.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SHAREEZ: Mně to přijde OK, jen bych volila jinak šperky - dražší a dramatičtější. Bílé šaty jsou OK až na ten prsten.

    neporozuměla jsem textu "mám malý prsa, tak mi připadá v pořádku nosit větší výstřihy" - stále ještě jsme ve středověku, kde žena s většíma prsama si má obléct rolák, jinak je nemrava/běhna/nevkusná, nebo jak je to myšleno?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SHAREEZ: Na mě ty kozy nejsou moc, to zas naopak.
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    MADIETTA: Opravdu moc děkuju. Já vždycky s fotkami sebe bojuju, takže tohle pro moje sebevědomí něco znamená:)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SHAREEZ: mně to přijde super obojí, a hrozně se mi líbí barva vlasů i účes.
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    Ještě jedna varská :) Taky to bylo v reálu jemnější. Mám malý prsa, tak mi připadá v pořádku nosit větší výstrahy, ale kritiku samozřejmě beru a chápu, že je toho na někoho moc:)

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MOODYCAT: Kde?
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    MOODYCAT: Plus já nejsem fotogenickej člověk, v reálu to bylo lepší:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam