• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    KATIA
    KATIA --- ---
    DEB: oni nemají, ale ty si můžeš koupit a nosit si ho ;-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Samozřejmě by to chtělo vlastni kelimek..
    DEB
    DEB --- ---
    KATIA: ale vicko mi ladi aspon :))))
    DEB
    DEB --- ---
    KATIA: nemaj :)))))
    KATIA
    KATIA --- ---
    DEB: chtělo by to nějakej kelímek ladící s outfitem...;-)
    DEB
    DEB --- ---
    streda

    DEB
    DEB --- ---
    ctvrtek

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    CYBERKOTLIK: přesně tak, což je středověký kodex ze 13. století, a ve středověku si na rozdíl od nás s historickou akurátností nelámali hlavu a zobrazovali postavy v tom, co se aktuálně nosilo.
    DIVA
    DIVA --- ---
    SHAREEZ: minus jsem neudelila, ale saty mi prijdou prvni jako sexy zupanek a druhe jak humor se zaclonou. Vlasy a vystrahy mas naopak bajecne a vypadas skvele i navzdory tem podivnym vohozum ,)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MADIETTA: nic proti vystrihum, ale zrovna tenhle obrazek je z manuskriptu o zivote Alexandra Velikeho, takze odevu ve stredoveku se to tyka jen vzdalene
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    DRAGON: Ne, nic takového, pouze debata o tom, jak jsou ženy s velkýma prsama často brané jen jako sexuální objekt a co se komu líbí, pouze jsem dodávala svůj názor. Tady ve všech příspěvcích hezky zaznívá, že všechny prsa - menší, větší - jsou prostě fajn :)
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    DRAGON: Domácí odbarvování z nerozvážnosti, z hnědé je to celkem síla, teď už chodím vzorně ke kadeřnici :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SHAREEZ: tohle by me zajimalo, na co reagujes (asi ignore, nevidim to), to ti jako nekdo radi, ze si mas nechat udelat prsa, ze to bude lepsi? :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SHAREEZ: jej, jak se ti to podarilo? :) lasku chapu, to je velky argument!
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    MOODYCAT: Aha! Už jsem ze samé sebekritiky paranoidní :)) Děkuju! :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SHAREEZ: Ne, jakože jsou dobrý a ve výstřihu se mi líbí :)!
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    MOODYCAT: Jakože jsou malý na výstřih? :))
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MOODYCAT: Myslím, že se přihlášky vyzvedávají Na lampárně.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BLONDYNKA: "Všechny by chtěly velká prsa" - můžu se někde přihlásit do klubu "Nechci velká prsa"?
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    MADIETTA: Mně se velký prsa líbí hodně a drtivá většina kamarádek je má. Ale já bych se v tom necítila. Jednou jsem si ze srandy zkoušela Bombshell od VS, která zvětšuje i o dvě čísla a teda necítila jsem se. Já jsem se svými naprosto spokojená a nikdo z chlapů si ještě nestěžoval :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam