• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    CYBERKOTLIK: Tak třeba Libro de los juegos, Kastilie, 13. století

    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MADIETTA: to prave neni az tolik pravda - oni mixovali to co znaj s ruznejma predstavama, anachronismama apod, takze je vzdycky dobry podivat se na vic zdroju.
    OXIS
    OXIS --- ---
    FEFERONIE: Však já docela taky. Na obrázku na modelce mi přišly lepší, zpočátku jsem byla zklamaná. Ale pak jsem si na sebe zvykla nebo tak nosím je s radostí, i když jsou jako župan .)
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    OXIS: S tvou rodinou souhlasim
    OXIS
    OXIS --- ---
    OXIS
    OXIS --- ---
    Haha, župan. Koupila jsem si šaty. Muž se netvářil tak nadšeně jak já, máma mi rovnou řekla, že vypadaj jak lepší župánek. Já jsem z nich upřímně nadšená. Při chůzi povlávají, ve vánku koketně odhalují nohy .)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: to říká ta pravá! :D
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    DIVA: Já ti mínus nedala. Sto lidí, sto chutí, děkuju za upřímný názor. Uznávám, že ta krajka je cheapácká. Župánek si teda představuju jinak, mám jako župany jen saténová kimona nebo chumlací, tedy jiné materiály a dokonce se teď ty županové kimona nosí i ven a dost se ni to líbí. Každopádně na gala/red carpet si beru jiné věci a z jiných materiálů. Tyhle dvě fotky jsou denní outfity, ale teda jen ve Varech či Cannes, apod., kde si užívám, že to můžu nosit oproti Praze jen na akce. Je to vždycky osvobozující pocit. Každopádně tyhle střihy - tříčtvrteční rukávy, dlouhé sukně a výstřihy do V - jsou moje nejoblíbenější. Jen u obou šatů byly v e-shopu mnohem menší výstřihy, byla jsem z toho nesvá a pro sichr je musela podlepit :D
    DEB
    DEB --- ---
    KATIA: na to jsem moc lina
    KATIA
    KATIA --- ---
    DEB: oni nemají, ale ty si můžeš koupit a nosit si ho ;-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Samozřejmě by to chtělo vlastni kelimek..
    DEB
    DEB --- ---
    KATIA: ale vicko mi ladi aspon :))))
    DEB
    DEB --- ---
    KATIA: nemaj :)))))
    KATIA
    KATIA --- ---
    DEB: chtělo by to nějakej kelímek ladící s outfitem...;-)
    DEB
    DEB --- ---
    streda

    DEB
    DEB --- ---
    ctvrtek

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    CYBERKOTLIK: přesně tak, což je středověký kodex ze 13. století, a ve středověku si na rozdíl od nás s historickou akurátností nelámali hlavu a zobrazovali postavy v tom, co se aktuálně nosilo.
    DIVA
    DIVA --- ---
    SHAREEZ: minus jsem neudelila, ale saty mi prijdou prvni jako sexy zupanek a druhe jak humor se zaclonou. Vlasy a vystrahy mas naopak bajecne a vypadas skvele i navzdory tem podivnym vohozum ,)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MADIETTA: nic proti vystrihum, ale zrovna tenhle obrazek je z manuskriptu o zivote Alexandra Velikeho, takze odevu ve stredoveku se to tyka jen vzdalene
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam