• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    FEFERONIE: já si je nechala ušít podle vlastního návrhu, takže bohužel neporadím.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    CHANNAH: Po tomhle strihu touzim leta! Kam na ne?
    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    Jo a vzor šatů jsou jeleni!

    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    Odcházím na gardenparty spojenou s koncertem, bohoslužbou a rautem. Doufám, že se tam tematicky k dnešnímu svátku bude grilovat.

    TABBY
    TABBY --- ---
    BONEMINA: Kosile je parádní. A vypadá, že něco vydrží. Hned bych ji brala...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MADIETTA: mas pravdu zeno a uprimne - cim jsem starsi, tim min resim, jestli tenhle strih je ok pro vetsi prsa a jak to sedi a co s podprsenkou. Proste fuck it. Drzi? Drzi! Vypadnou? Nevypadnou. Jde se.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    OXIS: jsou bozi a hned bych je brala!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DEB: tovížejo, teď se budu oblíkat do flanelu :D Jsou takovéhle.
    DEB
    DEB --- ---
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MADIETTA: hipstersky drevorubec bych brala jako pochvalu :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    OXIS: Na rodinu nesmí člověk dát. Já si onehdy koupila červeně kostkované košilové šaty. Měla jsem z nich hroznou radost, dokud mi vlastní matka neřekla, že vypadám, jako bych jela na chmelovou brigádu, syn mi řekl, že vypadám jako jeden jeho spolužák, a exmanžel mi řekl, že vypadám jako hipsterský dřevorubec, jenom ty vousy mi chybí. A stejně je nosím! :D
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    CYBERKOTLIK: Já musela, tohle je můj oblíbený kousek a jeden z hlavních důvodů, proč jsem se vrhla na kastilský reenactment :) Až bude kostým hotový se vším všudy, třeba se sem v něm taky cvaknu :D Ale právě teď jsem v modré verzi téhle noční košile, to za fotku nestojí :) https://www.ebay.com/...ANDA-STEWART-Red-Black-Plaid-Flannel-Nightgown-pajamas-Large-L-/303122585766
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    BONEMINA: v poho, ja uz na zacatku psal, ze proti vystrihu nerikam nic:))
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    CYBERKOTLIK: Tak třeba Libro de los juegos, Kastilie, 13. století

    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MADIETTA: to prave neni az tolik pravda - oni mixovali to co znaj s ruznejma predstavama, anachronismama apod, takze je vzdycky dobry podivat se na vic zdroju.
    OXIS
    OXIS --- ---
    FEFERONIE: Však já docela taky. Na obrázku na modelce mi přišly lepší, zpočátku jsem byla zklamaná. Ale pak jsem si na sebe zvykla nebo tak nosím je s radostí, i když jsou jako župan .)
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    OXIS: S tvou rodinou souhlasim
    OXIS
    OXIS --- ---
    OXIS
    OXIS --- ---
    Haha, župan. Koupila jsem si šaty. Muž se netvářil tak nadšeně jak já, máma mi rovnou řekla, že vypadaj jak lepší župánek. Já jsem z nich upřímně nadšená. Při chůzi povlávají, ve vánku koketně odhalují nohy .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam