• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    DWAY
    DWAY --- ---
    ETERNITY: boty a kabelka... Vsiml jsem si, ze nejake mas a tim vetsinou moje pozornost pro detaily konci. (ale na 80 let vypadaji dobre) Ovsem punkove ty a placka "shit happens" you got my attention :-D
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    DWAY: Neni ted v zaberu (mam u ni ukazovacek), nebyl cas na dokonalou stylizaci, vsechno bylo pozde a spatne:)
    (BTW boty a kabelka jsou osmdesat sest let stare, dedi se na podobne akce v rodine)
    DWAY
    DWAY --- ---
    ETERNITY: a kde je ta placka? :-D
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Vohoz na vcerejsek. Udalost roku - sestrina svatba. Nakonec jsem se nedokazala ovladnout a udelala ulitbu svemu punkovemu ja plackou "Shit happens" na psanicku. Ostatni placky jsem na obrad sundala.

    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Omlouvam se za trochu OT: neznate nekoho sikovneho na svatebni liceni a uces v okoli Liberce? Kamoska chysta svatbu 30/8 na zamku Lemberk a nedari se ji nikoho sehnat. Svatba ve vintage stylu. Kdybyste meli tip, prosim do posty. Dekuji vsem!
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    CAMELLA: jak na to? taky bych ráda věděla
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KAYLA: a já jsem úchyl na kudrnaté vlasy (když už jsme v těch "dobrých radách" z nyxu ) - imho v nich máš potenciál krásných, lesklých kudrnek, kdybys chtěla, můžu hodit odkaz jak na to :))

    a kabelky doporučuju třeba eggo, tahle vypadá skoro jak ta první https://eggobag.com/produkt/kozena-taska-eggo-malinowski
    KAYLA
    KAYLA --- ---
    KAYLA: koukám, že jsem zvolila blbý náhledy - jeden model je jako A4 na šířku a druhý na výšku :-) Asi chci víc ten na výšku.
    KAYLA
    KAYLA --- ---
    PAKOBYLKA: Potřebuju něco, do čeho se mi vejde tablet, papíry a maličký deštník, přemýšlím už delší dobu, že si pořídím buď něco takového (konkrétní barvu ještě nevím):
    https://www.leathersatchel.com/wp-content/uploads/2017/10/side2-231.png
    nebo takového:
    https://www.leathersatchel.com/wp-content/uploads/2017/11/side-106.png
    https://www.leathersatchel.com/wp-content/uploads/2017/11/inner-7.png
    VON_GILOTINE: Jj, budou - dlouhé roky mám jen jedny funkční brýle a letos chci do Vánoc mít aspoň troje - dvoje na střídání (ty co mám na fotce a právě jedny s plastovými obroučkami, jestli natrefím na sedící tvar) a jedny s modrým filtrem k počítači.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KAYLA: delsi dobu si myslim, ze chces bryle s plastovymi obrouckami, ale samozrejme, pravo veta je na tve strane.
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    KAYLA: šaty sluší, tašku bych vyměnila
    KAYLA
    KAYLA --- ---
    Pracovní schůzka. Snad mi to slušelo.

    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    dneska se ochladilo, tak jsem musela sahnout po saku =)

    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    BLONDYNKA: ale autentický :)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    BARBORKA: kvalitní stroj času :-D
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    pozing ve vohozu na uklízení toho stromu v pozadí...
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    buď se neumím pořádně vyfotit, nebo máme prostě malé zrcadlo:)
    1KA
    1KA --- ---
    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    FEFERONIE: já si je nechala ušít podle vlastního návrhu, takže bohužel neporadím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam