• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Pro zabavu posilam zatisi z nasi lounge v praci:) vitejte do Barbie worldu:D

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GENEVIEVE: to je birkenstock, asi jejich německý eshop. Takže jsou zdravotní!
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MAR_TINA: ty jsou boží! kde jsi je koupila? :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Oblečení mám dnes nudný pracovní, ale bačkůrky stojí za to.

    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Off nyx sestra na prochazce po mistech ve vychodnich Cechach, kde jsme jako male travily prazdniny. Ja jsem mela na sobe neco podobnyho, ale v jejim podani je to vzdycky tisickrat vic sik.))

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ZANNA: sz, ať to tu neplevelíme ;)
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    CAMELLA: Mohla bych poprosit o odkaz, jak na krásné lesklé kudrny? Děkuju
    ANEZAK397
    ANEZAK397 --- ---
    Na procházku po městě.

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SHAREEZ: Na oboje šaty ve vašem podání rikam “Wow!” A výstřih úplně v pořádku :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ETERNITY: Ta kabelka se mi moc líbí :)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    KAYLA: Já si teď pořídila asi troje brýle za pár korun na BigBrands.cz, maj výprodeje a obroučky komerčních značek za pár kaček. A na moje "brýle do auta" to stačí:) Neumim se k tomu chovat, tak mám větší spotřebu :D
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    DWAY: Meh... fakt to nerazi, bylo to tentokrat hodne naslusno.
    DWAY
    DWAY --- ---
    ETERNITY: boty a kabelka... Vsiml jsem si, ze nejake mas a tim vetsinou moje pozornost pro detaily konci. (ale na 80 let vypadaji dobre) Ovsem punkove ty a placka "shit happens" you got my attention :-D
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    DWAY: Neni ted v zaberu (mam u ni ukazovacek), nebyl cas na dokonalou stylizaci, vsechno bylo pozde a spatne:)
    (BTW boty a kabelka jsou osmdesat sest let stare, dedi se na podobne akce v rodine)
    DWAY
    DWAY --- ---
    ETERNITY: a kde je ta placka? :-D
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Vohoz na vcerejsek. Udalost roku - sestrina svatba. Nakonec jsem se nedokazala ovladnout a udelala ulitbu svemu punkovemu ja plackou "Shit happens" na psanicku. Ostatni placky jsem na obrad sundala.

    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Omlouvam se za trochu OT: neznate nekoho sikovneho na svatebni liceni a uces v okoli Liberce? Kamoska chysta svatbu 30/8 na zamku Lemberk a nedari se ji nikoho sehnat. Svatba ve vintage stylu. Kdybyste meli tip, prosim do posty. Dekuji vsem!
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    CAMELLA: jak na to? taky bych ráda věděla
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KAYLA: a já jsem úchyl na kudrnaté vlasy (když už jsme v těch "dobrých radách" z nyxu ) - imho v nich máš potenciál krásných, lesklých kudrnek, kdybys chtěla, můžu hodit odkaz jak na to :))

    a kabelky doporučuju třeba eggo, tahle vypadá skoro jak ta první https://eggobag.com/produkt/kozena-taska-eggo-malinowski
    KAYLA
    KAYLA --- ---
    KAYLA: koukám, že jsem zvolila blbý náhledy - jeden model je jako A4 na šířku a druhý na výšku :-) Asi chci víc ten na výšku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam