• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOCHANSKA_CH: nezávisle na tuto diskuzi jsem si o víkendu objednala ty černé (slzíc nad zjištěním, že není šance ulovit ty své původní) - ty kráso, ony jsou tááák pohodlné!
    nosím je tu celé odpoledne místo papučí :-))

    akorát, že teď mám dilema - objednala jsem i tyto https://www.eobuv.cz/sandaly-clarks-kelda-spring-261235734-black-suede.html - poslední dobou razím heslo, že už jsem dost stará na to, abych si kupovala boty, které mi nejsou 100 % pohodlné...
    jenže ony do prkýnka zeleného na těch nohách vypadají tááák dobře :-))
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOCHANSKA_CH: od minulého týdne tu držím smutek nad https://www.eobuv.cz/sandaly-dr-brinkmann-710785-schwarz-1.html - akorát, že já je měla celé v černé, a když jsem si je kupovala, velmi jsem zvažovala i ty červené - neuvěřitelně pohodlné, navíc nositelné fakt ke všemu
    povedlo se mi nějak jednu zlomit pod šlapkou :(( plus se začala odlepovat pata

    s tím stříbrným páskem mi přijdou jak pěst na oko :-/ a žádné podobné ne a ne najít :(

    příště na to peču a držím se svého - v čem se cítím pohodlně a sedí mi to vzhledem, dál to budu kupovat v min. 2-3 kusech
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    KOCHANSKA_CH: To mezi prstama mate plastový? Vas to nebolí?
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    KOCHANSKA_CH: jj, mám patery sandále a nosím furt jen tyhle :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    GEISHA: Tyhle? :-) Jsou moc pohodlný.

    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GEISHA: jestli to uz nekde probehlo,tak pardon,ale odkud mas boty?
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    JAFROST: Ty naopak fotit umí. :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    CHEVALIER: Lněné ze sekáču.
    BURAN
    BURAN --- ---
    JAFROST: me jo :-)
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    KOCHANSKA_CH: cetl jsem ty kozy fotit a nedavalo mi to vubec smysl...
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    KOCHANSKA_CH: to je lněné?
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    CHEVALIER: Ona nesmí ani naznačovat.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    GEISHA: pro koho jsi šla?
    JONY
    JONY --- ---
    GEISHA: Přiznám se, že tě takhle potkat jako lékařku v nemocnici, tak lehce znejistím :)))
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Neumím ty vohozy fotit.

    1KA
    1KA --- ---
    VINCENT_BU: jů, tam mám kořeny :-)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KAJINA: Už jako malá jsem tahala mamce tyhle sukně, protože se paradne točili :) Nedávno jsem pro ni po 20ti letech zabrouzdala, že je chci nosit :)
    VINCENT_BU
    VINCENT_BU --- ---
    1KA: pro mne ty šaty dokonale pasují k tvým "genetickým" rysům (tvář, vlasy, postava). Gruzínka, Arménka, kavkazská kultura.
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    Kdyc clovek chce bavlnenou plisovanou sukni, musi do skrine po babicce. Kdybyste mely nahodou typ, kde je taky maji, budu vdecna. Lnenej top k ni je po mamce ze 70tek.

    1KA
    1KA --- ---
    1KA: děkuji. Není to právě vůbec můj styl,ale očividně začne být :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRACIIJKA: jsou moc dětinský na cokoli.
    DEB
    DEB --- ---
    GRACIIJKA: to nemyslis vazne ze ne
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    1KA: parada, vsechno. Moc slusi.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    1KA: Tak ty jsou super! :) na mě postavě by vypadaly komicky, ale tobe moc sluší :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam