• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    A já si myslela, že ohoz na dnešek je na postování fotek v tom a tom ohozu lidí, kteří se chtějí ukázat, mají odvahu se ukázat :) Líbí, nelíbí, toť vše.
    O poradně nikde ani zmínka.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja myslim, ze castecnou pravdu mate svym zpusobem vsechny!
    ANIT
    ANIT --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: pardon, pracuju v modnim prumyslu cely svuj dospely zivot a obcas mam tuto profesionalni deformaci. navic jsem myslela, ze k tomu tohle auditko slouzi: nepostujes fotky jen tak, ale pro komentare ostatnich. pokud se pletu, tak se omlouvam a necham si sve rady do prace:)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: hele, já se snad nikdy na radu neptala a flejmy na moje vohozy už jsou snad i legendární :D, nicméně občas byly některé komentáře přínosné a mám pocit, že se oblíkám marginálně líp než před několika lety a že k tomu tohle auditko taky něčím přispělo. Tak proč ne? Já kritiku ustojím, kdo to nedá, tak si fotku smaže nebo je sem nedává.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NEI: Mně se Geisha v oněch šatech líbí. Neznám ji osobně, nijak s ní nekamarádím. Tobě se nelíbí. Nic víc.
    ANIT
    ANIT --- ---
    NEI: uplne nerozumim, na co se ptas. ale onen "pytel od spacaku" mi prijde super a slusivy narozdil od balerin a barevnych puncoch, ktere jsem na tobe videla v jinem outiftu. myslim, ze stojime na uplne jine strane spektra. nemyslim to jako utok, jsem zvykla na to, ze lide v cr maji vetsinou uplne jine preference nez ja.
    ANIT
    ANIT --- ---
    MADIETTA: tak v jistém pojetí smyslu slova ano: ne potisky, ne volany, ne výrazne ozdoby.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ANIT: jednoduché barvy a nadčasové věci ≠ minimalismus.
    ANIT
    ANIT --- ---
    MART1NKA: velka pravda, upravovat si veci z konfekce je taky dobry tip
    ANIT
    ANIT --- ---
    MADIETTA: ja jsem zas zastance toho, ze by minimalismus slusel vsem. nemusi to byt architektonicke strihy, ale jednoduche barvy a nadcasove veci. myslim, ze to vypada mnohem lepe nez to co v cr vidim okolo sebe denne: potisky a tricka s obrazky, dziny s vysisovanim, barevne puncochace a dalsi veci, ktere muze slusive nosit jen nekdo, kdo plne ovlada modni zakonitosti.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ANIT: Tojo, ale ona má tu délku upravenú na svoju výšku. Konfekci tohoto štýlu by ťahala po zemi.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: přijde mi, že ten minimalismus vyžaduje jednak určitý typ postavy, a jednak se musí umět nosit, vyžaduje ženu, která vyzařuje nějakou přirozenou eleganci a ladnost, nebo jak to popsat (ta výška a štíhlost se s tím pochopitelně dost pojí).
    ANIT
    ANIT --- ---
    I kdyz, otazka je vzdy jak se to uchopi. Mira Duma ma neco malo pres 150 cm a vypada v tom skvele.





    ANIT
    ANIT --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: souhlasim. tento styl nejlepe vypada na vysokych stihlych zenach jako je geisha
    ANIT
    ANIT --- ---
    GEISHA: nekteri na nyxu o minimalistickym modnim stylu a oversize ani navzdory roku 2019 jeste neslyseli.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LUCKYSWEETY: Beztrestne se moct nacpat na obede je taky k nezaplaceni.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GEISHA: Pockej, jeste nedoslo na “a kde je usmev?” :)!
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    Já tyhle “spacaky” miluju. Pohodlí nade vse. Co je komu do toho, jakou mám postavu ,))
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VINCENT_BU: podle produktového obrázku je to nepatrně se rozšiřující pytel. Ale teda musím říct, že jako vždycky i ten pytel vypadá na reálném člověku líp než na produktových fotkách. Nevím, jak to v tom COSu dělají, to už je skoro umění toto.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam