• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Občas se v nich načapám u nás ve večerce.
    V práci mám růžový Crocsy, ale co jsem povýšila, tak se nepřezouvám... aby všichni viděli.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOCHANSKA_CH: zásadně bosky :-))
    jednou za čas mne to chytne, koupím podobné nazouváky jako ty, nebo zimní jemňoučké papuče, nebo elegantní červené - no nic, no... všechny nakonec přistanou u ostatních v botníku...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    V čem chodíte doma?

    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    MICHELLEDANIELS: Me je ale jedno, jake se ti libi boty:)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    BLONDYNKA: A musím konstatovat, že jsou ještě pohodlnější než Birky.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KOCHANSKA_CH: ty mně nepřijdou špatný.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Já mám tolik párů hnusobot, že bych mohla uspořádat vernisáž. Například hojně nosím obuv Dr. Martens a tohle jsou jejich letní bačkory.

    DEB
    DEB --- ---
    MICHELLEDANIELS: ocividne to mas dokonale zmaknuty, se pochlub :))))
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Nekrmte to.
    DEB
    DEB --- ---
    MICHELLEDANIELS: a kolik vohozu si sem nahodila ty nadhero :)))
    DEB
    DEB --- ---
    pantofle do prace

    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Jakoze prudit a misto sebereflexe se ohanet ignorem neni diskuse, bejby. Clovek ma byt pripraveny na oponenta a ne ho prosit o ignora. To je zbabely. Myslim, ze casem dojde kazdemu obdobnemu id, ze nevidet pul diskuse je... zvlastni...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    To slunko dneska peče, co? Nějak se vám zavařily hlavy :-D

    Odpo vohoz

    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    FEFERONIE: jakože nesmí tolik diksutovat, pač není na nyxu zasloužilá umělkyně jako ty?
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    Jeste ze chodim cely rok v teniskach ( ne v jednech) a nemusim tohle resit...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Tak jo, tak jo, uplne citim v kostech, ze za chvili skutecne prijde rada na “a kde je ten usmev?”, “a co ta cigareta?” a “zeny by mely mit dlouhe vlasy.”
    Pojdte do toho!
    JONY
    JONY --- ---
    MICHELLEDANIELS: existuje něco jako sociální inteligence, která zafunguje v situaci, když vlezeš někam, kde dle reakcí na tebe nikdo není zvědavý, tak buď své kydy omezíš nebo prostě jdeš o auditko vedle, kde bude tvému naturelu bližší společnost...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GEISHA: dnes je to prej dle nálady, možná na ni pěkné/-ě hnusné sandály mají vliv :)
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    MICHELLEDANIELS: Toxicka novicka poucuje o ignoru. Miluju nyx.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: ne já jsem taková jednodušší, mně to stačí
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: taky myslim, ze uz je to nuda, hadat se kvuli hnusnym pantoflim.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: tak to je tvůj problém, že to zredukuješ takto. já jsem tu dlouho nebyla, tak prostě koukám, co se tu urodilo. ale klidně si to tu zavři, když máš zámek a klíč. nebo to (chytře) vše smaž
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam