• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    AIJA
    AIJA --- ---
    JAKE_UP:
    GEISHA:
    Irituje? Mě to připadá srandovní jak se tu hraje na to kdo s kým kamarádí a nekamarádí. Dospělci a trucujou jak haranti:-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JAKE_UP: to netuší nikdo, kdo přišel pozdě, nic si z toho nedělej.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Mě irituje, že mě má ten etalon mentální stability v ingoru, takže vidím spoustu reakcí na absolutně netuším co.
    NOIK
    NOIK --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: tovíšžejo a ještě mi někdo zkritizuje můj sofistikovaný outfit a pak budu muset dělat uraženýho:(
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    NOIK: ukaž svý oblešení
    NOIK
    NOIK --- ---
    tohle je vážně geniální slepičinec, book!
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Budem trpet, pa
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PROMETHEA: podekujte Saraj a jeji neomalenosti, ve ktery zdatne dal pokracuje. Fakt to sem podruhy davat nebudu, abych poslouchala nejapny komentare.
    Dovolila jsem si poprvy poridit japonsky kimono a budu v tom pokracovat dal, ale fotku sem uz nikdy nedam, protoze na tyhle komenty fakt nejsem zvedava. Cau
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    GRANTORINO: Ok, tak to uz chapu. Nejdriv jsem to pochopila jakoze s dcerou ladite k sobe.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Buď bych chtěla vidět fotku, která je předmětem sváru, nebo nemuset číst komentáře ke smazané fotce..děkuji
    MANCA1
    MANCA1 --- ---
    GEISHA:
    No a pak že jsou lacláče hrůza! perfektní sladění:-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    QWITI: tu majitelka smazala uz vcera:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GRANTORINO: bezva, takze umis reagovat i jako nehystericka megera, congrats.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SARAJ: bezva, takze umis reagovat slusne bez ustepacnych poznamek a k veci. S takhel podanym komentarem nemam problem.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    TORUVIEL: oukej, na slusne polozenou otazku nemam problem odpovedet.

    K ruzovomodry yukate s kytkama , ruzovym obi a modrou snurkou byly ve stejnym barevnym odstinu zabky, bryle, nausnice s kytkama a rtenka plus jako doplnek cervena kabelka. One combination.
    A dcera jela v cervenobilych satech a cervenych brylich. Second combination. Ja vidim dva outfity, ktery jsou prima vyladeny s jednym spolecnym prvkam cervenou kabelkou.

    Saraj zrejme vidi idealni prilezitost k rejpani.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GRANTORINO: :D stekej si na svoje blizke. Ja jsem se jen zeptala, v cem jste s dcerou sladene - tvoje odpoved byla, ze jste sladene kazda sama za sebe. Ok. Pokud nedokazes rozlisit - jezismarja, vypadate naprosto pekelne ( coz jsem nerekla, dcerce to moc sluselo, na tvoji japonskou kreakci mam nazor zcela jinde - kroje na tancovani ti slusi o dost vic), tak mas asi fakt trosku problem. Ale ja to nejsem.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    GRANTORINO: Promin ale mozna si to moc beres? Ja teda na te fotce taky moc nevidela, v cem ty saty ladi. Byly to dvoje uplne odlisne saty proste (akorat snad ze na obou byly nejake kytky, ale jine barvy). Tak vysvetli, v cem to jako ladilo?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SARAJ: Ty se uklidni laskave.
    FEFERONIE: hm, mozna kdyby tu hned nezacla rejpat s podporpu dalsich, tak bych nereagovala nakvasene. Nevim, co to s vama lidi je. Chovate se hnusne, a pak se divite reakci.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    FEFERONIE: a to jeste nezacal skolni rok:D
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    GRANTORINO: Mas v hlave fakt divny veci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam