• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: moje zkušenosti říká, že nenositelsnost roste se vzdáleností. Takže dobíhat tramvaj lze, pokud se domů pohybuju přískoky typu 200 m na tramvaj a 300 m ze zastávky, ale nejde, pokud jdu do práce 2-3 km v kuse.
    Na parádu s dopravou autem si podpatky vezmu, na běžné nošení už ne, nechci obětovat denní porci chůze.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GEISHA: vzorová feministka :)
    ale dá se dobíhat tramvaj i na 17 cm, když je trénink. imho ty 4 cm nejsou nějaká hrozná meta, když si je vezmeš do divadla nebo na recepci. to zvládne i nemehlo
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Já vím, jen jsem si na tebe hned vzpomněla. ;))
    AMANT
    AMANT --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: to mi nemusis zduraznovat, pochopil jsem to z tve osobni stylizace uz davno.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    IRINASH: jejda to je zase objev :) no tak zrovna mě se ten požadavek firemní kultury netýká, já se v práci přezouvám do kecek. obrať se na korporátní typy :)

    já to nebyla :)


    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Něco pro Karkulku. :)
    Nenoste vysoké podpatky, škodí zdraví, varuje studie českých lékařů — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/...2-nenoste-vysoke-podpatky-skodi-zdravi-varuje-studie-ceskych-lekaru
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AMANT: není to pokaždý zas takový diskomfort, ale dnešní holky preferují osvobození před být potenc. sex. objekt. smůla
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    CYBORCA: Ode mě plus za boty. Mám stejný a jsem ráda, že je v těch vedrech mám.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    slusny
    BETA_BOB
    BETA_BOB --- ---
    AMANT:
    Glády :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Ty vole.
    AMANT
    AMANT --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: no to bych nerad, kor dys nevim, kdo nebo co kamka je.
    AMANT
    AMANT --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: souhlasim s minulym i budoucim paradigma!
    amant zde ma jednu fotku. a ty?
    AMANT
    AMANT --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: protivo, protivo, delame to pro pivo, pro pivo, pro pivo, cese kazdy cech!
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Neni, on akorat neni z tohodle sveta a to je na nem prave to skvele. :))
    Ja jsem se vsim naprosto v pohode, tak nenechte prchlivost cloumat svym majestatem a nechte tady zase prostor pro fotky. :)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Tak ho nechte damy. My se mame s Amantem radi. Vim jak to myslel a asi tady chtel najit trochu podpory, proto to psal verejne.
    Ja mam bohuzel fobii ze zvrknuteho kotniku, takze tomu nechodim naproti. :) Proto se podpatkum zasadne vyhybam. :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: promin, netusil jsem, ze drzis hlidku zrovna ty, ano, priste budu rovnou vlezle mistnim damam posilat pripominky rovnou do posty, aby te to neprevzrusilo, s tim netopyrim sluchem jednoho evidentne podrazdi kde co.
    AMANT
    AMANT --- ---
    MADIETTA: to nebyl vzkaz pro tebe ani jine stewardky.
    s dotycnou si domnele pichlavosti nebo pripadna nedorozumeni rad objasnim v poste.
    zname se osobne a myslim, ze rozezna, ze tenhle podton to rozhodne nemelo.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    AMANT: 40letej kořen může mít pohodlí, ale mladá holka musí mít diskomfort, aby se 40letej kořen mohl kochat? Nebo jaks to myslel?
    AMANT
    AMANT --- ---
    CYBORCA: ja budu drzej, pardon. krasne kvetes a jeste dlouho budes, ale bejby, osoba nekonci koleny. ja taky uprednostnuju pohodli, ale ja sem 40 letej koren, zkus tem tapickam taky doprat nakou paradu za cenu par hodin diskomfortu..ale posledni slovo mas samo ty, to je jasny:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam