• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MAR_TINA: tak samozřejmě, že záleží jak vysoký a na jakou vzdálenost (i když moje zkušenost zase je, že spíš záleží na stélce a stabilitě boty než výšce podpatku, protože na těch, co jsem dávala poslední sem, lze jít bez bolesti na dlouhou procházku a přitom 17 cm)
    AMANT: och to se omlouvám tvému bystrému mozku
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Nekdo proste 190cm mit nechce...(ja treba).
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: moje zkušenosti říká, že nenositelsnost roste se vzdáleností. Takže dobíhat tramvaj lze, pokud se domů pohybuju přískoky typu 200 m na tramvaj a 300 m ze zastávky, ale nejde, pokud jdu do práce 2-3 km v kuse.
    Na parádu s dopravou autem si podpatky vezmu, na běžné nošení už ne, nechci obětovat denní porci chůze.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GEISHA: vzorová feministka :)
    ale dá se dobíhat tramvaj i na 17 cm, když je trénink. imho ty 4 cm nejsou nějaká hrozná meta, když si je vezmeš do divadla nebo na recepci. to zvládne i nemehlo
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Já vím, jen jsem si na tebe hned vzpomněla. ;))
    AMANT
    AMANT --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: to mi nemusis zduraznovat, pochopil jsem to z tve osobni stylizace uz davno.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    IRINASH: jejda to je zase objev :) no tak zrovna mě se ten požadavek firemní kultury netýká, já se v práci přezouvám do kecek. obrať se na korporátní typy :)

    já to nebyla :)


    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Něco pro Karkulku. :)
    Nenoste vysoké podpatky, škodí zdraví, varuje studie českých lékařů — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/...2-nenoste-vysoke-podpatky-skodi-zdravi-varuje-studie-ceskych-lekaru
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AMANT: není to pokaždý zas takový diskomfort, ale dnešní holky preferují osvobození před být potenc. sex. objekt. smůla
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    CYBORCA: Ode mě plus za boty. Mám stejný a jsem ráda, že je v těch vedrech mám.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    slusny
    BETA_BOB
    BETA_BOB --- ---
    AMANT:
    Glády :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Ty vole.
    AMANT
    AMANT --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: no to bych nerad, kor dys nevim, kdo nebo co kamka je.
    AMANT
    AMANT --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: souhlasim s minulym i budoucim paradigma!
    amant zde ma jednu fotku. a ty?
    AMANT
    AMANT --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: protivo, protivo, delame to pro pivo, pro pivo, pro pivo, cese kazdy cech!
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Neni, on akorat neni z tohodle sveta a to je na nem prave to skvele. :))
    Ja jsem se vsim naprosto v pohode, tak nenechte prchlivost cloumat svym majestatem a nechte tady zase prostor pro fotky. :)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Tak ho nechte damy. My se mame s Amantem radi. Vim jak to myslel a asi tady chtel najit trochu podpory, proto to psal verejne.
    Ja mam bohuzel fobii ze zvrknuteho kotniku, takze tomu nechodim naproti. :) Proto se podpatkum zasadne vyhybam. :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: promin, netusil jsem, ze drzis hlidku zrovna ty, ano, priste budu rovnou vlezle mistnim damam posilat pripominky rovnou do posty, aby te to neprevzrusilo, s tim netopyrim sluchem jednoho evidentne podrazdi kde co.
    AMANT
    AMANT --- ---
    MADIETTA: to nebyl vzkaz pro tebe ani jine stewardky.
    s dotycnou si domnele pichlavosti nebo pripadna nedorozumeni rad objasnim v poste.
    zname se osobne a myslim, ze rozezna, ze tenhle podton to rozhodne nemelo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam