• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    černá můra:)

    GIO
    GIO --- ---
    HWLLFFRDD: vetsinou, kdyz jsi dostatecne opatrny pri oblikani a nijak vyznamne nepribiras v danych partiich, tak i docela vydrzi, ale casem to teda u nekterych damaged hadru je skrz a pak se to bud podsije nebo nenosi). ja jich mam docela hodne, tak to stridam a vydrzi to vyznamne dele.))
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    GIO: Hele tohle mě dycky zajímalo: ty potrhaný nitě tam jsou nějak stabilizovaný, aby držely furt stejně potrhaný, jako bylo zamýšleno, nebo se trhaj dál, až je to protrhaný úplně? A je to pak furt ok, nebo na vyhození?
    GIO
    GIO --- ---


    at jen nekecam. venku k tomu jeste cerny smokingobomber kabat
    GIO
    GIO --- ---
    DRAGON: njn.
    já bych i nosila ty lodičky radši, bo je to sexy, ale žel v tom neumím chodit a řídit ))

    barefoot je pro mě v podobne kategorii jako funkční oděvy, a to mi proste nejde nosit.

    Je to proste asex, ale funkci nehanim ))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GIO: nevim, zeptej se Mar_tiny, ta je v tom evidentne expert :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    WRIGLEY: Principielně je barefoot bota bota, která má velmi tenkou a do všech směrů ohebnou podrážku (přes kterou je cítit terén) a je především ve špičce široká tak, aby nedocházelo k jakémukoliv stlačení prstů k sobě.
    A pak jsou na trhu věci, které jsou na půli cesty - třeba mají podrážku trochu silnější, ale pořád dávají prostor prstům.
    A samozřejmě zimní boty mívají zateplené vložky, protože je tam tepelná izolace prostě potřeba (2mm vibramu prostě v mrazu nestačí).
    Právě jinak různé varianty plnohodnotných barefoot a i těch co jsou na půli cesty vyhovují různým lidem na různé typy využití. A v principu je to hodně o tom, co je pro tebe priorita - zda spíše prostor pro prsty, nebo hodně tenká podrážka. Pro mě třeba ve městě není až tak přínosná tenká podrážka, ale prostor pro prsty chci, takže leckdy mi vyhovují do města boty, co jsou na půli cesty, nebo v zimě s doplněnou ovčí vložkou.
    A jako u všech bot, je vhodný nedělat z toho dogma a nechat každého ať si nosí co chce.
    GIO
    GIO --- ---
    DRAGON: nenosím, viděla. Co to znamená ..?)
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    BAARKA: ja teda skoly nemam, ale opravdu se ted za barefoot vydavaji i cvicky s klasickou podrazkou? Imho to ze bota nema zvyseny podpatek jeste neznamena, ze je ta barefood... a btw, jak uz tu zaznelo, barefoot je bota na mekky povrch a ne do mesta.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DRAGON: a crossfit, crossfit děláš?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MAR_TINA: to víš že jo. A taky nosím barefooty a neviděl sem Game of Thrones. meh
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VALENTINA: Tlustá holka v tom bude imho vypadat blbě, ale co, na výběr je dost:)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DRAGON: jsi vegan?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    GEISHA: jako mně se to líbí, ale může si to dovolit někdo, kdo není hubenej a vysokej?
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    lodičky patří do postele..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MAR_TINA: tak dobře noze lodičky rozhodně nedělají, to jako sorry, rovnání palců zdravotníma botama, bolavý nárt, kolikrát já už to u slečen zažil. Ale jasně, ať si každý nosí, co chce.
    DEB
    DEB --- ---
    BAARKA: porad hnusny
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: záleží na konkrétním člověku, ale ano, jen málo lidí umí hezky chodit. Mno a s tím úzce souvisí, že na tvrdém městském povrchu je chůze naboso úplná blbost, naopak je to škodlivé. A o to méně elegantní to taky bude :-)
    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    BAARKA: kde se daj koupit? To chci!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Barefooty klidně. Ale vysvětlovat lidem na potkání, že lodičky jsou špatně? Nene.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam