• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    GENEVIEVE: poslouchej maminku, dívko, jednou budeš stará sechlá bába a zasteskne se ti po letech , kdy o tobě muží říkali, že jsi šukézní
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    PRDELOID: moje maminka se mi léta snaží vysvětlit že je přece pochvala a mělo by mě těšit že někdo říká že jsem sukezni nebo mě plácne přes zadek, zapíská na ulici nebo řekne že jsem kotě k nakousnuti. já se snažím vysvětlit že je to slizsky a s tím člověkem bych se nebavila, protože jde říct slušné že to paní sluší a netřeba u toho dělat narážky.

    co jsi řekl je slizsky a to na docela vysoký míře! prostě už není stejná doba a ženy mají nějakou sebeúctu a integritu. deal with it.
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    MART1NKA: odpusť, že jsem urazil tvůj jemnocit, nicméně zřejmě špatně chápeš situaci, nebo jsi natolik nevyzrálá, že nepochopíš kompliment. Místo vzájmenýho holčičího vysírání, která si nevzala pásek nebo má divný sandály, je možná fajn holce říct, že v tom vohozu vypadá hot.
    Testosteron sem netahej kotě, neni mi dvacet
    GIO
    GIO --- ---


    také all black dnes, bomber jen na ven
    NOIK
    NOIK --- ---
    abyste se z trochu nekorektního uznalého ohodnocení neposrali! ..já tam taky vidim hezky vyzývavej švuňk a co, jsem snad špatnej člověk??!!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    1KA: Moc ti to slusi. Kopulace netreba..:)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    V tý slovenštině to vždycky zní tak roztomile hystericky.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    PRDELOID: Nemôžeš si nechať tie slinty aspoň do pošty? Prečo kamkoľvek na nyxe dá žena fotku, nájde sa nejaký chodiaci testosterón, čo sa musí vyjadriť k svojej potrebe kopulácie.
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    1KA: vau, ne úplně office bitch, avšak něco nestoudnýho přeprcuhodnýho v tom rozhodně je!
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    LORAIN: pak se ukaz:)
    1KA
    1KA --- ---
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    PAKOBYLKA: Díky! Tak to asi ještě přehodnotím. Nechci jít bočním vchodem ;-)
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    COQUINE: Díky! Na ten jsem úplně zapomněla. Pamatovala jsem si Kotvu, pak jeden už neexistující obchod v Anglický.
    JONY
    JONY --- ---
    PAKOBYLKA: toohle optikou by se do Státní opery měla tak cca polovina obecenstva pouštět kanálem :)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    LORAIN: kaisera maji bezne v salamanderu, videno par dni zpet na arkadach
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    LORAIN: kolega z práce tam byl teď v létě. Myslím že říkal, že měli jaksi "normální" oblečení do divadla (představuju si on sako a jeho žena slavnostní šaty) a museli vstoupit bočním vchodem, nicméně nebyl to problém, jakože asi nebyli vyjimka. Hlavním vchodem mohli zřejmě jenom ti s velkou večerní. Jestli to nespěchá, můžu se ho zeptat podrobněji, ale až příští tyden
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    nálada na černou (byla doplněna lahvově zeleným křivákem, jenž jsem nechala v autě)

    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Chystám se do La Scaly. Těším se převelice a malovala jsem si, jak si to užiju včetně šatů, botů, doplňků atd. Ale letenky jsem kupovala dřív než vstupenky a na těch jsem hodně šetřila, tak mám velmi omezený objem i váhu zavazadel. Je třeba velká večerní nebo by to mohlo jít i v něčem jako jsou malé černé?

    A je v Praze ještě kamenný obchod, kde prodávají boty Peter Kaiser?
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ANGIOLETTO: Určite ano. Skús Ecover, je aspoň prírodná.
    GIO
    GIO --- ---
    včera. pršelo.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam