• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    NOIK
    NOIK --- ---
    JAFROST: ne úplně office guy, avšak něco elegantně přeprcuhodnýho v tom rozhodně je!
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    SABATHSASULE: tartan je IN porad :)
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    Stylove zahajeni chripkove sezony!

    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Jako nerikam ze jsem něco takovyho nenosila před cca 15 lety, jen na tom byly nasivky a spendliky. Vohoz na neformální akci s prateli.

    ARALIKA
    ARALIKA --- ---
    GIO: Nechala jsem si usit delsi, cerne saty. Byla jsem tam tak 2/3 roky zpet. I tak jsem byla znacne overdressed.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    No jo, skoro polovina národa je "zdeformovaná", když přijde na gramatiku. Ještě že se dnes už dá schovat za všechny ty dis...
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    JAJITA: no uz jsem to zpetne nebyl schopen opravit :( mam takovou mozkovou deformaci ;) thx GRAMMAR nazi for mentioning :)
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    ZAREK: no ten vzor vypada trochu jako "palestinka"..
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    ZAREK: a hlavně v brylych :/
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    CHEVALIER: co je spatnyho na rybi kosti?
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    HANZILLA: ..ten vzor na tom saku... tak teď Te nepustěj do Izraele...
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    ZAREK: ja jsem muz mnoha tvari priteli.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    HANZILLA: ty ses chirurg v tom reznickym saku? :D
    QIWAS
    QIWAS --- ---
    HANZILLA: Až na ten chlup mám stejné, ale za 120,- ://
    TESSS
    TESSS --- ---
    Co je to zas za debatu? Kdyz mi chlap nebo i zena rekne slusi vam to, mate pekny saty, boty, cokoliv. Rozhodne se neurazim, kdyz mi rekne, jses sukezni, zdrham
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    posledni den na oddeleni, rekl jsem si ze v saku ze sekace za 20,- , bezpecnostnich brylych z predchozi firmy, si zahraju na reditele dopravniho podniku mesta Tovéř

    GIO
    GIO --- ---
    ARALIKA: koktejlky do opery tohoto kalibru? nee
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    jak kdysi rekl jeden moudry muz "na nyx nechodim, to je pro chytry" - ironicky, protoze co diskuze to vsehoznalec nebo nekdo komu se nelibi neco co rekne jinej. a hlavne resitele problemu cizich lidi.

    @1Ka, vypadas dobre, jeslti te urazilo pojmenovani od PRDELOID, prosim napis to ty, myslim ze ostatnim damam a panum je po tom kulovy, dokud dotycna (v tomto pripade ty, neda najevo nelibost)
    - nektere damy to proste takhle taky rady slysi

    @prdeloid, mene vulgarismu verejne please, ukazuje to jen na tvoje krupanstvi, byt to je lichotka (jsem stejnej)

    starejme se vic o sve, nebudme na sebe hrubi a pojdme postovat dale fotky co na sobe mame.
    1KA
    1KA --- ---
    dobrý, příště půjdu radši v teplákách :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PRDELOID: připomínáš mi známýho, kterej jednou vyprávěl, že měl chuť jedný krávě fláknout, protože ho poslala do prdele potom, co jí řekl v metru, že je fakt šukézní. "Zasraná píča, člověk jí chce zlepšit den a ona tě ještě pošle do prdele." To bylo naposled, co sem ho viděl :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam