• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    JONY
    JONY --- ---
    FEFERONIE: super. Bylo k tomu přibaleno i sídlo na anglickém venkově s rozsáhlými pozemky?
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    JONY: Dik, mam k nemu i saty

    JONY
    JONY --- ---
    FEFERONIE: moc pěkněéa speciálně sako super
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Kabelku mi okousal pes, ale je patek!

    AIJA
    AIJA --- ---
    LILITH_:
    A jak na to reaguješ?!
    TESSS
    TESSS --- ---
    JAKE_UP: ptal ses, dostali si odpoved. O co ti jde?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    BLONDYNKA: mně zase jeden arab v naší pekárně povídá: slečno, vy vypadáte úplně stejně jako moje sestra:)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    TESSS: Díky za tenhle vhled do tvé dušičky.
    TESSS
    TESSS --- ---
    JAKE_UP: lopata umi byt obcas vtipna, i kdyz o tom asi ani nevi, ale cosi namastrovanyho s titulrm, pozici a drahym autem na leasing. Je vzdy jen slizke
    TESSS
    TESSS --- ---
    SADAKO: prepokladm, ze vis, o cem mluvis. On byl docela prasak :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    JAKE_UP: Mně to polichotí od popeláře i od právníka. Jsem takovej ten přízemní typ, no.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Mmch jednou mě pobavil jeden cikán s lopatou, když kopali hromadný hrob před naším kanclem. Šla jsem okolo nich, hoši pokoukali, chovali se slušně a ten jeden mi říká "pani, vy ste taka krasně opalena, že ste tmavší než já. Super" a ukazoval mi palec nahoru.
    :-D
    LILITH_
    LILITH_ --- ---
    MADIETTA: Chtěla jsem napsat něco podobnýho. U lopaty mě to zas až tak neuráží a navíc třeba naši popeláři přejí krásné ráno krásné dámě, což v 5 ráno dost zvedne náladu, zatímco u spolumajitele jedný firmy, se kterou mám tu "čest" a jež mě oslovuje dorostenko a jedná se mnou stylem "podívej se holčičko" mi to vadí neskutečně bávo, nebávo.
    1KA
    1KA --- ---
    ACIDQA: Asi tak :-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: pochybuji, že by se právník nechal slyšet s podobnými slizovitými výrazy. Jsme docela zvyklí dávat si trochu pozor na to, co říkáme.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JAKE_UP: Od toho právníka by mě to teda pohoršilo dost, protože právník v sedmičkovým bávu s řidičem, který něco takovýho vypustí z pusy, musí být teda slušný slizoun. Od lopaty bych si řekla, no co asi můžu čekat.

    Uvažuju teda čistě teoreticky pochopitelně.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    JAKE_UP: Lopate to odpustim, u pravnika ocekavam vyssi standard.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Ona se tady víří voda, ale každá nechť si sáhne do svědomí, jestli ji stejně pobouří podobné výrazy od lopaty v oranžovejch montérkách a top právníka v sedmičkovým báwu s řidičem.

    Jinak já jsem podobně harašenej pravidelně, od gayů i žen, a nikdy mě to neuráželo. Asi to bude tím, že jsem spodina opravdového mužství a nevážím si sám sebe.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Je mi skoro trapně, ale mně někdo říct, že jsem přeprcuhodná, tak mě to nijak neurazí. Jsem spodina opravdového ženství! Achjo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GIO: to neznamena, ze to tak nebyva. A nic vzacneho to teda neni :)
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    SNOWWHITE: To měl rád i Vítězslav Nezval. (slovo mrdat) je diamantové, tvrdé, průsvitné, klasické. Jako by vypadlo jako šperk z ušlechtilého alexandrinu, má, poněvadž je zapovězeno, magickou moc. Je jedním z kabalistických zkratek erotického flujda a já je miluji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam