• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    REDDAY8: Kromě záviděníhodný figury 9 dní po porodu (sic!!!) teda přidej plus ode mě za (podzimní) barvy.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    EXAGE: Pro mě osobně jsou největší nebe ty boty. Úplně achich!
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ETERNITY: Běžně na ulici x děláš v korporátu.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    MONROE: asi chtěl přežít. V neděli to byli pokojně oslavit, ale Lucka se prokecla. :D
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    MADIETTA: dost, kdyz delas v korporatu. Minimalne pri ceste na obed. Ale vazne, taky me nejak sere ten lem kalhot.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    EXAGE: hehe. drelo to o kosili, ze? :)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    LEXXA: Nebudes mi to verit, ale hned co jsem to vyfotil jsem si hodinky o dirku utahl. Tudiz ze dvou mnou vyuzivanych direk prisla dnes na radu ta "tesnejsi". Tepelna roztaznost no.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MADIETTA: Je nás poskrovnu, máš pravdu.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    TVL kolik takhle pěkně oblečených mužů člověk na ulici běžně potká? A vy budete rozebírat, jestli nemá moc utažený hodinky...
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    MADIETTA: hehe, tyden po prvnim porodu me potkala známa a soucitne se ptala, ze jeste furt NIC?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    CMLKA: sue ryder
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LEXXA: ja hlavne nerozumim, tem divne shrnutym lemu nohavic.... to je nejakej problem si nechat kalhoty usit na spravnou delku, pripadne zkratit a nohavice zaposit?
    SITH
    SITH --- ---
    LEXXA: pásek a boty zásadně ve stejné barvě
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    LEXXA: proč by pásek nemohl být v barvě bot? naopak. K tomu pásek hodinek, případně pánská kabelka. Vždyť tohle má vychytaný. Pokud by mi to šatník dovolil, možná bych si k tomu vzal jiný světlejší blazer, nějaký herringbone tweed do podzimních barev. Je to fešák!
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    LEXXA: Každej má hodinky rád jinak natěsno.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    EXAGE: doufam ze pasek neni v barve bot. a hodinky bud blbej uhel fotky nebo ti zoufale nesedi
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    VALENTINA: kam chodis?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    EXAGE: Mně teda k sobě nejde sako a kalhoty.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    MADIETTA: tak přesně na to jsem byla připravená, takže tu mam jen male veci(ty stare) a velké(tehotenske). Pak je tu ještě kategorie - je mi to dobře, ale nenakojim v tom... :D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    REDDAY8: 9 dni po porodu jsem stále vypadala, jako že jsem tak v sedmém měsíci. Potvoro! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam