• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    GRANTORINO: u jedné skvělé krejčové z Olomouce stojí třídílný oblek 15t za práci + materiál a používá všívané výztuhy
    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    Pánové jestli Vám můžu doporučit opravdu dobré krejčí v Praze na obleky, tak u Zacha na Újezdě (Praha) tam jedou opravdovou klasiku a kvalitu (nepředpokládám, že by se za léta zhoršili, jelikož tj rodinný podnik) a pak ještě v Královské ul. Emanuel Andrej.
    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    GRANTORINO: teď to neber nijak zle, ale prosím Tě když už píšeš o oborech, tak je nazývej správně. Tudíž švadlena Ti neušije šaty na míru, jelikož to dělá dámská krejčí alias krejčová :) a když budeš hodně šikovná v hledání, tak najdeš i tu, co Ti je ušije kolem 2tis :) (takže doufám, že tu nerozjedeš nějaké urážky atd. Je to fakt psané jen jako info :) od člověka z oboru :))
    1KA
    1KA --- ---
    Respect fashion z phy je ok.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    VON_GILOTINE: PieTro FiliPi :-P (Petr Filip holt neni pro znacku damskejch hadru nic moc :-D)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SITH: v tomto ohledu mam nejraději ceske Piettro Filippi
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SITH: Zrovna tohle je mi jedno. Muž si konečně nemusí nechat šít na míru, aby mu nebyla košile do pasu a na šířku jak plachta ;). Je ale vtipný, že zrovna ty košile mají pojmenovaný po významných českých mužích.
    KATIA
    KATIA --- ---
    SITH: kdo by chtěl košile od Jendy s Pavlikem :-))
    SITH
    SITH --- ---
    KAIAFOX: lol. Jsme česká firma, české látky, české knoflíky, české švadleny, ale říkáme si John & Paul, ok then
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Dobrý košile má John&Paul. Mají velikosti pro nekonfekční postavy (15, ne 4 ;) ) a i kvalita je ok. Navíc je to česká firma, včetně materiálů :).
    John & Paul - - - Padnoucí košile pro štíhlé muže
    https://www.johnpaul.cz/
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    JAKE_UP: Zase jejich pristup byl bezva a dokonce jsem dostal tehdy i nejakej voucher na 500,- jako bolestny. Bohuzel ale problem jsem videl hlavne v tom, ze prodejci me neumeli zmerit, jednou kosile obri v pase, podruhy moc tesna pres hrud. Je mi jasny, ze to neni jednoduchy, ale taky ta kosile nestoji litr... proto bych se asi bal jit tam do obleku, kdyz uz kosile byla problem.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    JAKE_UP: Oblek stárne. A primárně se mění s věkem i vzhled a stavba těla. Ať už
    Pozitivně, tak i negativním směrem.
    SITH
    SITH --- ---
    SPIKE411: a v krásné moderní fialové nebo hnědé barvě
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    20 let? To ještě doznívaly ty pytlovitý devadesátkový obleky? Ty padnou skvěle vždycky no. ;)
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    DROOPI: pokud by mu skvele padly (ty 20 let stary obleky), tak rozhodne lepsi nez min padnouci oblek za par penez. je to fakt poznat. hlavne na materialu a strihu. ver tomu.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    ETERNITY: jeee na tom jsem cekal kdo s tim zacne
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    JAKE_UP: to je jak kdybych ja investovala do pekny kary, kterou z garaze vyvezu dvakrat do roka. Pro nekoho tahle investice proste muze byt prilis vysoka, to pochopim. Droopi nevypada spatne. Na vedouciho DHL vlastne docela v pohode. Az pujde na pohovor na oblastniho reditele googlu, nyx mu bezpochyby poradi, jak udelat ten nejlepsi dojem.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Pár let dozadu mne stála mířenka v Praze mírně přes 22k za sako + vestičku + 2 košile + 2 kalhoty; jsem naprosto anti-konfekční
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    KOUDY: a veskery dobry dojem s paradne padnouciho obleku je v prdeli, kdyz si nechas na hlave to, co Droopi;)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    DROOPI: zalezi, kde si nechas sit. U nas "na Ukrajine" za nejaky rozumny zaklad das do 15k (Abi Totre). Kdyz dam manzelovi poukazku na 30k, vrati se s oblekem s podilem vlny, dvema kosilemi a vysitymi monogramy. Navic si ten muj miru nedrzi (protoze vyssi management nezrizene zere na bussiness vecerich), takze uz mu to delaji s nejakou tou rezervou a jednou za cas chodi popoustet (rada bych rekla, ze i zpet zaposivat, ale to se mu jeste nestalo:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam