• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ESPERANZA: přišly dnes ráno. Jsou boží.
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    MAR_TINA: Boty jsou naprosto super! Tenhle tip bot zbožňuju. Vypadají, že budou mít také hrubou podrážku, žádnou hladkou klouzavou šlupku. Zkrátka, hned bych ty tvoje boty brala. :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Ostatní není důležité

    DROOPI
    DROOPI --- ---
    1KA: to je cervena ? Mi to spis prijde jako oranzova....a kde mas kosicek ? :-)
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    1KA: Karkulka 5. Dan
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAJINA:
    YUMIGUMI:
    1KA: dámy, sluší vám to.
    1KA
    1KA --- ---
    KAJINA: nádherný!
    1KA
    1KA --- ---
    karkulka :D

    YUMIGUMI
    YUMIGUMI --- ---
    AIJA
    AIJA --- ---
    GRANTORINO:
    Některý chlapi budou vypadat jak traktoristi i v obleku na míru za desítky tisíc.
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    Kolekce Divadla v Dlouhé.

    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Dneska na pohodu do práce, vlasy rozcuchaný po ranní powerjoze, to ještě musím pořešit :-)

    (nejde a nejde mi to otočit).

    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    Let's make our lives easier. Vohoz na dnes. Na zítra taky. A dalšího půl roku nejspíš.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NEI: seriously, co? Ze se tvari, jak bych ji buhvico nenapsala do posty? Hele rejpe do me podruhy, tak holt reaguju. Abychom vedeli, ze ji nijak nenadavam.
    Vzdycky pisete, "vyreste si to v poste". Pisu ji do posty, ona tu verejne reaguje. Tak teda odpovidm verejne.
    Uz me ma v ignoru, takze bude klid.
    NOIK
    NOIK --- ---
    NEI: co je, po tý nudný oblekový debatě aspoň zase nějaké emoce!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Jeste jednou, uz na me laskave nereaguj. Nemam problem to napsat verejne.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Dibre, jak chces zverejnuju to kdyz to chces verejne:

    LUSCHIWA --- --- 18:29:01 27.10.2019
    "Je mi Tě líto. A budu si reagovat jak chci a kdy chci na sociální síti :) p.s. Těším se na další tvé ubohé příspěvky

    KOMU: LUSCHIWA --- --- 17:24:07 27.10.2019
    Ja samozrejme znam rozdil mezi krejcovou a svadlenou. Zamerne jsem pouzila ten kontrast a bylo to lehce sarkasticke. Poucovani je samozrejme protivne, vis to, takze se rovnou omlouvas. Nepouzivej na me velka pismena, nezname se, pouzivam jen s lidmi, se kterymi se znam. Myslim, ze se uz ukazalo, ze nerozumis vtipu. Nadavky bvykle nepouzivam, nestojis mi to za to. Obvykle je vytahuji naopak ti druzi, ja nikomu nenadavam, nemam to zapotrebi, tedyn vyjimky.Uz na mne nereaguj. Nestojim o to."
    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    GRANTORINO: ano jako vždy :)... No chytřejší ustoupí a blbec řve dál... A Tvé soukromé zprávy si nech pro sebe - nemám problém se vyjádřit veřejně narozdíl od Tebe. Ty naschválko
    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    NAVARA: jaké fotky? :) to bylo jen doporučení dobrých salonů s tradicí a kvalitou :) bohudík nemusím využívat služby krejčovství (sama si :))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUSCHIWA: jen jsem to "svadlena" i "krejcova" pouzila naprosto cilene, takze jsi mimo ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam