• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAJINA:
    YUMIGUMI:
    1KA: dámy, sluší vám to.
    1KA
    1KA --- ---
    KAJINA: nádherný!
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    Kolekce Divadla v Dlouhé.

    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Dneska na pohodu do práce, vlasy rozcuchaný po ranní powerjoze, to ještě musím pořešit :-)

    (nejde a nejde mi to otočit).

    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    Let's make our lives easier. Vohoz na dnes. Na zítra taky. A dalšího půl roku nejspíš.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NEI: seriously, co? Ze se tvari, jak bych ji buhvico nenapsala do posty? Hele rejpe do me podruhy, tak holt reaguju. Abychom vedeli, ze ji nijak nenadavam.
    Vzdycky pisete, "vyreste si to v poste". Pisu ji do posty, ona tu verejne reaguje. Tak teda odpovidm verejne.
    Uz me ma v ignoru, takze bude klid.
    NOIK
    NOIK --- ---
    NEI: co je, po tý nudný oblekový debatě aspoň zase nějaké emoce!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Jeste jednou, uz na me laskave nereaguj. Nemam problem to napsat verejne.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Dibre, jak chces zverejnuju to kdyz to chces verejne:

    LUSCHIWA --- --- 18:29:01 27.10.2019
    "Je mi Tě líto. A budu si reagovat jak chci a kdy chci na sociální síti :) p.s. Těším se na další tvé ubohé příspěvky

    KOMU: LUSCHIWA --- --- 17:24:07 27.10.2019
    Ja samozrejme znam rozdil mezi krejcovou a svadlenou. Zamerne jsem pouzila ten kontrast a bylo to lehce sarkasticke. Poucovani je samozrejme protivne, vis to, takze se rovnou omlouvas. Nepouzivej na me velka pismena, nezname se, pouzivam jen s lidmi, se kterymi se znam. Myslim, ze se uz ukazalo, ze nerozumis vtipu. Nadavky bvykle nepouzivam, nestojis mi to za to. Obvykle je vytahuji naopak ti druzi, ja nikomu nenadavam, nemam to zapotrebi, tedyn vyjimky.Uz na mne nereaguj. Nestojim o to."
    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    GRANTORINO: ano jako vždy :)... No chytřejší ustoupí a blbec řve dál... A Tvé soukromé zprávy si nech pro sebe - nemám problém se vyjádřit veřejně narozdíl od Tebe. Ty naschválko
    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    NAVARA: jaké fotky? :) to bylo jen doporučení dobrých salonů s tradicí a kvalitou :) bohudík nemusím využívat služby krejčovství (sama si :))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUSCHIWA: jen jsem to "svadlena" i "krejcova" pouzila naprosto cilene, takze jsi mimo ..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUSCHIWA: nasázej fotky, případně do [ Gentlemans style aneb modern man and his world (blog style) ] jestli to nemáš dnes ;)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    GRANTORINO: u jedné skvělé krejčové z Olomouce stojí třídílný oblek 15t za práci + materiál a používá všívané výztuhy
    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    Pánové jestli Vám můžu doporučit opravdu dobré krejčí v Praze na obleky, tak u Zacha na Újezdě (Praha) tam jedou opravdovou klasiku a kvalitu (nepředpokládám, že by se za léta zhoršili, jelikož tj rodinný podnik) a pak ještě v Královské ul. Emanuel Andrej.
    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    GRANTORINO: teď to neber nijak zle, ale prosím Tě když už píšeš o oborech, tak je nazývej správně. Tudíž švadlena Ti neušije šaty na míru, jelikož to dělá dámská krejčí alias krejčová :) a když budeš hodně šikovná v hledání, tak najdeš i tu, co Ti je ušije kolem 2tis :) (takže doufám, že tu nerozjedeš nějaké urážky atd. Je to fakt psané jen jako info :) od člověka z oboru :))
    1KA
    1KA --- ---
    Respect fashion z phy je ok.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    VON_GILOTINE: PieTro FiliPi :-P (Petr Filip holt neni pro znacku damskejch hadru nic moc :-D)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SITH: v tomto ohledu mam nejraději ceske Piettro Filippi
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SITH: Zrovna tohle je mi jedno. Muž si konečně nemusí nechat šít na míru, aby mu nebyla košile do pasu a na šířku jak plachta ;). Je ale vtipný, že zrovna ty košile mají pojmenovaný po významných českých mužích.
    KATIA
    KATIA --- ---
    SITH: kdo by chtěl košile od Jendy s Pavlikem :-))
    SITH
    SITH --- ---
    KAIAFOX: lol. Jsme česká firma, české látky, české knoflíky, české švadleny, ale říkáme si John & Paul, ok then
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam