• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Kdybyste tak zachrane planety venovali desetinu casu, ktery prohnipete na internetu a jebete lidi, ze nici planetu...:)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    i say we nuke it from orbit
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    recyklace nepomuze. Pomuze naucit lidi nekupovat picoviny
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NEI: + hromadu antibiotik, filtry vzduchu, vodní elektrárnu, automatický kulometný hnízda, hydroponickou farnu,... prostě klasiku - a samozřejmě něco pěknýho na sebe, první pravidlo je "Dobře u toho vypadat"!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    JAKE_UP: "Ojetým vozem jsem nikdy nejezdil"

    To si jako vyzvedneš nový auto, dojedeš si do trafiky, shodíš ho z útesu a jdeš do salonu pro nový?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NEI: stačí snížit počet lidí - tak o sedm miliard - a bude klid, navíc pro to není třeba nic dělat, sníží se to samo a pak zase bude fajn :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    sekace jsou naprosto v pohode
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jdu si pustit Dema, z těch vašich keců sem na něj dostal chuť :)
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    Nechapu lidi co nelitaj vlastnim a kupujou si vyzkouseny veci resp nenechavaj si obleceni sit na miru. Mrdky korporatni - povl v Superbech - navonena bida.
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    JAKE_UP: me by zajimalo, jakej je osud tebou (do)noseneho obleceni?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NEI: Ten zavistivej culickarskej potrat uz me zase resi?..oumaj..
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    JAKE_UP: Ty jsi dneska druhej Koudy nebo co? Jeden pán "mám prachy, šukám modelky do prdele a neváhám vám to každou lichou hodinu říct" na server celkem stačí, ne?
    AIJA
    AIJA --- ---
    GEISHA:
    A nebo se ruší nějaké butiky, obchody, sklady apod.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DEB: super, dík :-)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    DRAGON: Tak kdyz chce vsechno fungl novy :)
    DEB
    DEB --- ---
    BLONDYNKA: az budes v Sydney, zajdi si do Vinnies v tech suburbs co jsem ti psala, zamozny australanky vyhazujou veci s cedulkama novy nedotceny
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BERUSKA_CA: to je už trošku lichej argument, ne? Ale on je vlastně pátek, tak v pohodě :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Ja se zase bavim myslenkou, ze by nekdo chtel litat jen fungl novym letadlem (tesne po prvnim zaletu). Hodne stesti a at je pod tebou pole! A at ti vevnitr jsou zkuseni testovaci piloti. I tak bych se ale modlila.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Každý, kdo nechce do sekáče, nechává italské kabelky a hadříky escada za dvě kila pro mě. A to beru moc ráda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam