• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    TESSS
    TESSS --- ---
    CMLKA: v dejvicich berou, ale vybiraji si. Vetsinu mi vzaly. Neco ne, ale to me zas tak neprekvapilo, takže to putovala na lokální komunitni odkladiste
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    CMLKA: ale zase uz mi tady lezi asi dva roky od doby, co jsem ho vytridila :D
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    dětšké oblečení/pěkné/berou v Italské/sue ryder/
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MADIETTA: OK no ja veci hazim do toho kontajneru na obleceni, tohle jsou veci, co je mi tam lito hodit
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    CMLKA: nosím jim něco furt. Ale teda jenom opravdu pěkné, nepoškozené věci. Třeba onošené dětské oblečení fakt ne.
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    CMLKA: Oblečení v dobrým stavu a pokud možno sezónní rádi přijmou třeba ve Sue Ryder, Přestupní stanici nebo zmíněným Momentu.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    CMLKA: ano, mělo by to být novější oblečení, konkrétně třeba ve štěpánské mají hodně věcí, co jim dávají obchody jako vyřazené, úplně nové věci.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MADIETTA: a fakt berou? Kamaradka rikala, ze nekde prave uz ne a kdyz tak to musi byt celkem hodne nove obleceni, no zkusim se zeptat
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    ETERNITY: dekuji
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    CMLKA: Sue Ryder. Mají v Praze několik obchodů.
    Dobročinné obchody
    https://www.sue-ryder.cz/clanky/dobrocinne-obchody
    KATIA
    KATIA --- ---
    ETERNITY: a já myslela, že tyhle neziskovky podporují svou klientelu z výtěžku, ne že si tam potřební lidi chodí sami kupovat...
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    LUCIMO: V pondeli nove zbozi a veci prubezne posunuji s vesaku na vesak (ruzne ceny). Do slev se jedna vec muze dostat klidne az za par tydnu.
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    ETERNITY: Prosimte s v tom momentu to funguje jak? V pondeli nove zboží a v patek výprodej, nebo doplňuji průběžně?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    ok, vyrazím zase někdy na lov do sekáče :-) jako od té doby, co jsem na Veverkově ulovila své geniální vlněné kalhoty, tak se mi už nic podobného nepodařilo :-( (pokud nepočítám Retro komnatu, což není zase úplně sekáč no)
    SITH
    SITH --- ---
    čtvrteční casual
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    PRDELOID: Všude možně, musí se prostě občas projít sekáč a obhlédnout to. Já uz poznám vlnu na první sahnuti (či někdy i pouhý pohled). Ale často jak pise GEISHA jsou sražené nebo s drobnými dírkami.
    Zrovna předevčírem jsem v jednom sekáči našla merino svetr, v bezvadném stavu, za 69kc.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    CMLKA: V momentu urcite darovat muzes. A protoze obleceni u nich koluje, nejednou potkam na vesaku v Ove svetr sve sestry a ona zas v Praze moje saty atp:)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    NEbo mate zkusenosti s tim, jestli se v Praze krom klasickych kontaku da obleceni nekam darovat?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Joa vcera jsem narazila nejaky angoracky svetr v textile house za 40, jen to nebyla moje barva (kremova) a taky nemusim mit doma vsechno.
    Sama obcas do momentu obleceni nosim. Vlna, kasmir, hedvabi nebo nechozene kozene boty (protoze obcas netrefim velikost v objednavce ze zahranici a pak jsem lina vyrizovat reklamace). Staram se o satnik ctyrem lidem, takze kdyz to dokoluje mezi nami, koluje to do sekacu. Mam dojem, ze nekde na svete mam svoje zenske protejsky, ktere se chovaji stejne, proto zatimco jedny veci odevzdavam, nove vzdy nachazim.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    NEI: prosim a nevis, jestli se jim v Praze da i neco darovat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam