• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    Tyjo, zjistila jsem, ze teplomer ukazuje 25 a mam teplaky a mikinu a neni mi vedro. Minulej tejden 22 to samy obleceni a klepala jsem se jak ratlik... divny
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GEISHA: můžeš mi vysvětlit, jak se zvládneš vyspat nahá? Já mám vždycky takovej rapl, jak se mi peřina otírá o místa, kde je mi to nepříjemný, a jak je mi okamžitě zima na každý drobný kus kůže, který vyleze zpod deky, že kromě dnů, kdy je i přes noc víc jak 40°C, tedy prakticky nikdy, spím v pyžamu sestávajícím z legín a trika s dlouhým rukávem.

    (To jenom tak, abych podtrhla idiocii tvého příspěvku.)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    NAVARA: já to nepochopila. Chtěla jsem nějak zaznamenat, že v ložnici mám 18 a v obýváku 20 a pak už se mi tam nevešly punčocháče a šaty.
    Bylo by mi líto, kdyby byl svět ochuzen o můj příspěvek do diskuse jen proto, že jsem nezvládla správně zahlasovat v anketě, tak to raději doplňuji.
    KATIA
    KATIA --- ---
    nedávno jsem zahlédla tohle srovnání domácí teploty https://twitter.com/hansvavra/status/1201457808329396224?s=09
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GEISHA: spim v nejakym velkym triku a kalhotkach obvykle. Kdyz spim naha, jsem pak rano nastydla :(
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Hm, "chodím doma bosa, ve starých příliš velkých džínách, a tričku" by se patrně schovalo pod kategorii "chodím ve středním pyžámku", ale není možnost zaškrtnout "bydlím v chatě, topím v kamnech na dřevo a temperatůru nesleduju". Cítím se lehce vyloučena!
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    NAVARA: braletka (prostě podprda bez kostic) a pidisukýnka. bez kalhotek :) mi je nejlíp bez oblečení celkově a v léte si neoblékám vůbec nic

    NAVARA
    NAVARA --- ---

    Tak kolik?

    224 hlasy od 128 respondentů

    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    SRETSIS: termostat na 19°C, tepláky a nějaká starší mikina, případně roztomilé zebří legíny
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SRETSIS: máme kolem dvaceti a mám tepláky a tričko a když je mi zima tak mikinu. ale je pravda že na pohovce se balím do deky a spíme ve flanelu.
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    SRETSIS: 23 stupňů a v pyžamu jsem max do oběda.)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Tak to rozjedem. V čem doma chodíte a na kolik topíte?.)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CMLKA: Vždyť to oblečení je naprosto napohodu na 18°C :p
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SRETSIS: ty jo, na kolik si doma topite?
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    GEISHA: Jestli někomu opravdu prospěla změna stylu (ze stepfordský paničky v šatech a propínacích svetrech), tak jsi to Ty. Vypadáš cca poslední 2 roky opravdu urban chic! Supr :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MAR_TINA: Ale na to by nekdo zabrat mohl!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BLONDYNKA: jsi zlá i vzhůru nohama :)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    1KA: furt nikdo nezabral?
    1KA
    1KA --- ---
    SUBVERSION: tak na vostro tentokrát nejsem ;)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SUBVERSION: Ovsem delat cokoliv ke vzbuzeni muzskyho zajmu je samozrejme zcela odsouzenihodne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam