• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SARGO
    SARGO --- ---
    VAMPY: Jak se nehýbu, mám to stejně. Máme doma hodně teplo i bez topení (vyšší patro), příbuzenstvo tu pobíhá ve spoďárech a tričku, já mám tepláky, mikinu a tlustý ponožky, a i tak jak sednu, hrnu peřinu. Nízký tlak nepřeje eleganci. :-D

    Ale v noci jenom tričku, pod otevřeným oknem. Peřinu mám fajn. :-D
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    Tyjo, zjistila jsem, ze teplomer ukazuje 25 a mam teplaky a mikinu a neni mi vedro. Minulej tejden 22 to samy obleceni a klepala jsem se jak ratlik... divny
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GEISHA: můžeš mi vysvětlit, jak se zvládneš vyspat nahá? Já mám vždycky takovej rapl, jak se mi peřina otírá o místa, kde je mi to nepříjemný, a jak je mi okamžitě zima na každý drobný kus kůže, který vyleze zpod deky, že kromě dnů, kdy je i přes noc víc jak 40°C, tedy prakticky nikdy, spím v pyžamu sestávajícím z legín a trika s dlouhým rukávem.

    (To jenom tak, abych podtrhla idiocii tvého příspěvku.)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    NAVARA: já to nepochopila. Chtěla jsem nějak zaznamenat, že v ložnici mám 18 a v obýváku 20 a pak už se mi tam nevešly punčocháče a šaty.
    Bylo by mi líto, kdyby byl svět ochuzen o můj příspěvek do diskuse jen proto, že jsem nezvládla správně zahlasovat v anketě, tak to raději doplňuji.
    KATIA
    KATIA --- ---
    nedávno jsem zahlédla tohle srovnání domácí teploty https://twitter.com/hansvavra/status/1201457808329396224?s=09
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GEISHA: spim v nejakym velkym triku a kalhotkach obvykle. Kdyz spim naha, jsem pak rano nastydla :(
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Hm, "chodím doma bosa, ve starých příliš velkých džínách, a tričku" by se patrně schovalo pod kategorii "chodím ve středním pyžámku", ale není možnost zaškrtnout "bydlím v chatě, topím v kamnech na dřevo a temperatůru nesleduju". Cítím se lehce vyloučena!
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    NAVARA: braletka (prostě podprda bez kostic) a pidisukýnka. bez kalhotek :) mi je nejlíp bez oblečení celkově a v léte si neoblékám vůbec nic

    NAVARA
    NAVARA --- ---

    Tak kolik?

    224 hlasy od 128 respondentů

    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    SRETSIS: termostat na 19°C, tepláky a nějaká starší mikina, případně roztomilé zebří legíny
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SRETSIS: máme kolem dvaceti a mám tepláky a tričko a když je mi zima tak mikinu. ale je pravda že na pohovce se balím do deky a spíme ve flanelu.
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    SRETSIS: 23 stupňů a v pyžamu jsem max do oběda.)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Tak to rozjedem. V čem doma chodíte a na kolik topíte?.)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CMLKA: Vždyť to oblečení je naprosto napohodu na 18°C :p
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SRETSIS: ty jo, na kolik si doma topite?
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    GEISHA: Jestli někomu opravdu prospěla změna stylu (ze stepfordský paničky v šatech a propínacích svetrech), tak jsi to Ty. Vypadáš cca poslední 2 roky opravdu urban chic! Supr :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MAR_TINA: Ale na to by nekdo zabrat mohl!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BLONDYNKA: jsi zlá i vzhůru nohama :)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    1KA: furt nikdo nezabral?
    1KA
    1KA --- ---
    SUBVERSION: tak na vostro tentokrát nejsem ;)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SUBVERSION: Ovsem delat cokoliv ke vzbuzeni muzskyho zajmu je samozrejme zcela odsouzenihodne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam