• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MAR_TINA: Ma telefon s kamerou ktera ma sirsi uhel zaberu
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MAR_TINA: vidím tam rezervy v práci s odchlupovacím válečkem :)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    MAR_TINA: Zřejmě má teleskopickou ruku a nebo je to libereckà saxana...
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    MAR_TINA: Když si dáš samospoušť, hned ti to dá pár centimetrů dál :)
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    MAR_TINA: nebo má selfie tyčku ;-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MAR_TINA: Je jí o polovinu míň a nemá obří kozy, které zakrejou zbytek všeho? :D

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Jak to ta 1ka dělá, že se na fotky vejde?



    TESSS
    TESSS --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: frajerina nezebe :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MART1NKA: :) to časem natrénuje. jeden od nás z ústavu chodí furt i teď v rozepnutý košili, kraťasech a žabkách. on je to i nějakej mistr bojových umění
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: prostě to,co vypadá jako nahá noha. Neříkám, že je to hnusný,jen že mně to příjde morbidní. Stejně jako divnolidi, co teď choděj zcela naboso nebo v sandálích bez fuseklí... Je to přesně jak z pohádek "ani na boty neměl", mrzlo a ona tam stála jen v krátkejch šatečkách, na punčochy nezbylo...
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Už som videla slečnu, čo fialovela :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MART1NKA: hm a já jim to docela závidím, že to vydrží nebo jim prostě zas taková kosa není
    GIRAFFKA: lhostejno kolik DEN? pro mě je zas trochu problém i v mrazu oblékat víc jak 20 DEN (nosívám tělové nebo černé obvykle), protože moc silné mi prostě evokují štrample mojí babičky :) takže já raději taky trošku občas mrznu kvůli módě a kráse. ale záleží, jak máš dlouhej svrchník. i kolem nuly můžu 20 DEN a lodičky, když mám dost dlouhý kabát
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GEISHA: a za mě je to stejný i s tělovejma silonkama při teplotách pod 10°C. Vypadá to morbidně.
    SITH
    SITH --- ---
    DEB: a v SF jsou nyní vánice nebo teplé jarní počasí?
    DEB
    DEB --- ---
    KOCHANSKA_CH: a sakra:))))
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    DEB: Ještě ozrcadlit logo na hučce. :-)
    Dobrej křivák.
    AETHER
    AETHER --- ---
    Priste si stoupnu rovne:D

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Imho to vypadá nesourodě hlavně proto, že je ten kabát zapnutý. Když mám holý kotníky, nejsem přece nahoře zababušená ;). Ta rozevlátost to trochu propojí.

    třeba:
    https://bit.ly/2RsuhZa
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Party time

    DEB
    DEB --- ---
    not this shit again
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SHARINKKA: Ja teda nechápem kombináciu zimný hezký kabát, letné tenisky a kratke nohavice. Akože od kolien hore je -5 a od kolien dole 20 stupnov. Vidim to casto.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GEISHA: Na to samé jsem myslela včera v metru - slečna měla odrbané kalhoty výrazně nad kotníky s nitěmi, k tomu koňary boty (takové to divná hnědá s tkaničkami na platformě), k tomu značková kabelka a ani na make-upu nešetřila...

    Výsledný efekt - takové “chudé”, no...
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    GEISHA: Je to asi moderní, vídám to často. Venku mrzne a slečny mají kotníkové ponožky, kecky a krátký kalhoty. Jen z pohledu na ně je mi zima.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    GEISHA: mě třeba znepokojuje to rozbitý zrcadlo, to si říká o scénu z hororu! Ale zato z toho kabátku je mi teplo i na dálku :-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    Koukam ze moda na hory tu moc nejede. Pritom je sezona!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam