• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    ADAMIRA: :D krasny...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Já mám kabelku se zebří srstí, ale myslela jsem, že se to nepočítá.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    A co prádlo? Bývalá nosila leopardí tanga a podprsenku, bylo to k zblití, vypadala v tom jak kurva z roku 1995 stojící někde na Rozvadově u silnice, bleh... :/
    AIJA
    AIJA --- ---
    ESPERANZA:
    Mám úzkou leopardí sukni ke kolenům a nosím ji jen s černými svetry.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    já mám jenom jaguara a beru si ho velmi málo
    běžně beru medvěda :)
    DEB
    DEB --- ---
    ESPERANZA: treba leopardi pantofle se srsti jsem nosila pomerne casto v lete, sukni jednou za cas
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    ESPERANZA: mam v leopardí/zebří variantě asi všechno:) od trička přes svetr, mikinu, šaty, sukni, punčochy, rukavice, sandále, kalhoty, šálu, tašku, křiváka...takže celkem často. jo ale nenosim to všechno dohromady:)
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    JAKE_UP: Dík za rozesmání, takhle ráno jsem to víc než potřebovala. ;)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ESPERANZA: Tak třikrát do týdne. Ale mám ho na spodkách, tak to vidí jen vyvolení.
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Ze zvědavosti, jak často leopardí vzor - konkrétně tričko nebo blůzku - nosíte? Ptám se proto, že i když jedno leopardí tričko mám a líbí se mi, na tak velké ploše je pro mě ve výsledku to tričko natolik výrazný kousek, že si ho vezmu vlastně jednou za měsíc a někdy ani to ne. Mám pocit, že jsem v něm nepřehlédnutelná, a tedy zapamatovatelná, neumím si představit nosit ho každý týden. Ale třeba je to jenom v hlavě a o zvyku... :-)

    DEB
    DEB --- ---
    GHOSTDOG: napodobne, a v mém prevazne cernem tmavem satniku je to jediny vzor, jenze u me je to jeste tak, ze ty leopardi boty jsou z realny srsti (asi hovezi) takze zacalo to botama, pokracovalo dalsima botama letni verze (tez chlupaté), pres lodicky (chlupate) az nakonec mam sukni a svetr a kabelku (take chlupata) a vim ze budu pokracovat..
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    malý průzkum :o)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---

    Leopardí/tygří hadřík nebo doplněk (šála, taška, punčochy apod.

    121 hlasy od 121 respondentů

      GHOSTDOG
      GHOSTDOG --- ---
      ILLUZE: tak štěstí, že mám jen boty a kabátek:-) zatím přede mnou nikdo ze schůzky neprchl. ale je pravda že jsem se k leopardovi musela zestárnout a ted mě baví velmi a hlavně v podivných kombinacích...třeba s pruhy.
      NAVARA
      NAVARA --- ---
      TATEREZA: tygrillo ;)
      TATEREZA
      TATEREZA --- ---
      cóže, to se fakt řiká? muj oblíbenej vzor:)
      ILLUZE
      ILLUZE --- ---
      SUBVERSION: u nás "ajaj, leopardí žena na scéně..."
      ILLUZE
      ILLUZE --- ---
      DR_NIKITA: fakt to nebylo nijak osobní, moc ti to sluší :)
      SUBVERSION
      SUBVERSION --- ---
      kamarádka kdysi vymyslela název pro leopardí/ tygří vzorované ženy - "tigrulia" :) od té doby jim jinak neříkáme, vztahuje se to i na klasické barbiny.. škatulka, ale vtipná :)
      DR_NIKITA
      DR_NIKITA --- ---
      ILLUZE: Jsem potesena, dekuju moc) s tou komplikovanou psychikou to asi neposoudim zcela objektivne, ale za svych 26 let uz jsem urcite potkala dost daleko vic komplikovanejsich zen nez jsem ja a kez by mely alespon gumicku do vlasu se zvirecim vzorem, clovek by mel alespon nejaky varovani :D
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam