• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: zrovna jsem chtela rict, ze pro mistni chlapy to neplati, ale
    NAGASAWA: to zabil.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Uprimne, podobny moralizovani o lenosti a pohodli mi uz leze trochu na nervy a preferuju leda tak pohodli, specialne kdyz je venku minus deset. Byly casy, kdy jsem nosil 3/4 kabat, salu a podobne, ale proste a jednoduse mi byla v zime zima. Salu jsem si musel porad upravovat, zvedat limec a nadavat, ze mi ve vetru tahne skrz knofliky. Diky tomu jsem vypadal sice elegantne, ale zase jsem byl trikrat za zimu nachlazenej, takze si ted beru lezerni péřovku a nasrat.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    :) hoši, prej jste líný
    „Tendence k ležérnosti je zničující. Pánové, nebuďte líní!“ vyzývá Ladislav Špaček | Dvojka
    https://dvojka.rozhlas.cz/...ernosti-je-znicujici-panove-nebudte-lini-vyzyva-ladislav-spacek-8142224
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    já prostě musím "Džíny jsem měl a mám, ale nikdy jsem neměl džínovou bundu. To mně bylo nesmírně cizí a falešné." VK
    MANCA1
    MANCA1 --- ---
    GIO:
    A hlavně teda žádnej svetřík! Všimla jsem si, že se tu zprzní krásný šaty propínacím svetříkem docela často;-)
    A ispirace dobrá, zítra beru šaty.
    IANIS
    IANIS --- ---
    SITH: myslíš kombinace nahoře jaguár, dole gepard ?

    SLASTE
    SLASTE --- ---
    ja mam leopardi kalhotky z roku 2005 a kdyz bych si je navlekla, vypadalo by to jako holka, co se nechala ve dvaceti pokerovat a ted je ji padesat a je obezni, takze jsou uz jen na utirani prachu ,))
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    LORAIN: od Wacoal. Je božská. Mám ji i v červené a černé a strašně mě mrzí, že sedí tak dobře, že leopardem musím při svlíkání vyloženě mávat, aby se objevil!
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    ADAMIRA: Mám jednu velmi dobře padnoucí tělovou hladkou podprsenku, která má leopardí vzor na vnitřní straně. Je tedy vidět jen, když někde leží. A stejně mi to vadí a vědomě ji skládám tak, abych se na to nemusela koukat.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    AMANT: A mé predátorské chování vytuší z toho, že jsem one ugly motherfucker.
    AMANT
    AMANT --- ---
    JAKE_UP: ale ostatni ho vytusi z tveho predatorskeho chovani, ne?
    SITH
    SITH --- ---
    VENDULKA: tak horší jak leopardní spodní prádlo je už jen dvojbarevné spodní prádlo
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VENDULKA: Pokud nejsou rozřezaný a vomotaný okolo dívčí vagíny a poprsí tak absolutně nic! ;)
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    ADAMIRA: něco proti leopardům?
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    ADAMIRA: :D krasny...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Já mám kabelku se zebří srstí, ale myslela jsem, že se to nepočítá.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    A co prádlo? Bývalá nosila leopardí tanga a podprsenku, bylo to k zblití, vypadala v tom jak kurva z roku 1995 stojící někde na Rozvadově u silnice, bleh... :/
    AIJA
    AIJA --- ---
    ESPERANZA:
    Mám úzkou leopardí sukni ke kolenům a nosím ji jen s černými svetry.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    já mám jenom jaguara a beru si ho velmi málo
    běžně beru medvěda :)
    DEB
    DEB --- ---
    ESPERANZA: treba leopardi pantofle se srsti jsem nosila pomerne casto v lete, sukni jednou za cas
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    ESPERANZA: mam v leopardí/zebří variantě asi všechno:) od trička přes svetr, mikinu, šaty, sukni, punčochy, rukavice, sandále, kalhoty, šálu, tašku, křiváka...takže celkem často. jo ale nenosim to všechno dohromady:)
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    JAKE_UP: Dík za rozesmání, takhle ráno jsem to víc než potřebovala. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam