• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BLONDYNKA: chtel bych reagovat ale tvuj post dava smysl jen v tvoji hlave. v cesku neni minus20, a tuplem ne v SUV lize, o niz snivas
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    VON_GILOTINE: poznání, že teplé oblečení se častěji vyskytuje někde, kde je opravdu zima, nežli třeba... v jižní Itálii, to muselo být opravdu objevné, viď.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    EXAGE: což spíš svědčí o omezenosti cukajicich nežli o čemkoli jiném. Minimálně bych v dnešní době cekala víc tolerance k cizími vkusu a méně touhy po uniformitě a nudě.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    EXAGE: ty asi nejses ajtak, co?:)....
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Teda už jen z představy, že někdo z kolegů ráno do openspace nakráčí v tomhle MADIETTA nebo v kožichu BLONDYNKA mi cukaj koutky.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    JAKE_UP: vsak je to vlneny kabat, jen podsity. Pravda, neni vypasovany, ale muj taky neni zadna nudla.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Pro krásu se musí trpět.

    ETERNITY: Ne.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Muz (pracuje ve Finsku, takze minus patnact neni teplota) vrele doporucuje tenhle bundokabat.
    Je mu teplo, ma me za nej rad:)
    Cole Haan H Wl Parka Sn BX99 - BezvaSport.cz
    https://www.bezvasport.cz/produkt/cole-haan-h-wl-parka-sn-bx-9-9-600792/60079203/
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: ještě chvilku v tom šlapej.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Osobně bych teda velmi pohledově ocenila, kdyby se vrátil styl pánských kabátů z období regency, ale nedoufám. :D

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: já ti teda nevím, jestli někdy muži v kožichu vypadali elegantně. Nebo jestli vůbec kožich může vypadat elegantně.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BLONDYNKA: Agent Stasi styl?

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: tak dík teda.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BLONDYNKA: pro rusaki dobri
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    NAGASAWA: Kdysi bylo normální, aby muži nosili kožichy, v tom by ti zima nebyla a vypadá to skvěle i elegantně.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    jsou lidé, kteří nosí kosmodisk...
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    :D nebuď líný, otužuj se
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NAGASAWA: ac nosim kabat a salu, podepisuji.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: zrovna jsem chtela rict, ze pro mistni chlapy to neplati, ale
    NAGASAWA: to zabil.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Uprimne, podobny moralizovani o lenosti a pohodli mi uz leze trochu na nervy a preferuju leda tak pohodli, specialne kdyz je venku minus deset. Byly casy, kdy jsem nosil 3/4 kabat, salu a podobne, ale proste a jednoduse mi byla v zime zima. Salu jsem si musel porad upravovat, zvedat limec a nadavat, ze mi ve vetru tahne skrz knofliky. Diky tomu jsem vypadal sice elegantne, ale zase jsem byl trikrat za zimu nachlazenej, takze si ted beru lezerni péřovku a nasrat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam