• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    :D nebuď líný, otužuj se
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NAGASAWA: ac nosim kabat a salu, podepisuji.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: zrovna jsem chtela rict, ze pro mistni chlapy to neplati, ale
    NAGASAWA: to zabil.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Uprimne, podobny moralizovani o lenosti a pohodli mi uz leze trochu na nervy a preferuju leda tak pohodli, specialne kdyz je venku minus deset. Byly casy, kdy jsem nosil 3/4 kabat, salu a podobne, ale proste a jednoduse mi byla v zime zima. Salu jsem si musel porad upravovat, zvedat limec a nadavat, ze mi ve vetru tahne skrz knofliky. Diky tomu jsem vypadal sice elegantne, ale zase jsem byl trikrat za zimu nachlazenej, takze si ted beru lezerni péřovku a nasrat.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    :) hoši, prej jste líný
    „Tendence k ležérnosti je zničující. Pánové, nebuďte líní!“ vyzývá Ladislav Špaček | Dvojka
    https://dvojka.rozhlas.cz/...ernosti-je-znicujici-panove-nebudte-lini-vyzyva-ladislav-spacek-8142224
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    já prostě musím "Džíny jsem měl a mám, ale nikdy jsem neměl džínovou bundu. To mně bylo nesmírně cizí a falešné." VK
    MANCA1
    MANCA1 --- ---
    GIO:
    A hlavně teda žádnej svetřík! Všimla jsem si, že se tu zprzní krásný šaty propínacím svetříkem docela často;-)
    A ispirace dobrá, zítra beru šaty.
    IANIS
    IANIS --- ---
    SITH: myslíš kombinace nahoře jaguár, dole gepard ?

    SLASTE
    SLASTE --- ---
    ja mam leopardi kalhotky z roku 2005 a kdyz bych si je navlekla, vypadalo by to jako holka, co se nechala ve dvaceti pokerovat a ted je ji padesat a je obezni, takze jsou uz jen na utirani prachu ,))
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    LORAIN: od Wacoal. Je božská. Mám ji i v červené a černé a strašně mě mrzí, že sedí tak dobře, že leopardem musím při svlíkání vyloženě mávat, aby se objevil!
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    ADAMIRA: Mám jednu velmi dobře padnoucí tělovou hladkou podprsenku, která má leopardí vzor na vnitřní straně. Je tedy vidět jen, když někde leží. A stejně mi to vadí a vědomě ji skládám tak, abych se na to nemusela koukat.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    AMANT: A mé predátorské chování vytuší z toho, že jsem one ugly motherfucker.
    AMANT
    AMANT --- ---
    JAKE_UP: ale ostatni ho vytusi z tveho predatorskeho chovani, ne?
    SITH
    SITH --- ---
    VENDULKA: tak horší jak leopardní spodní prádlo je už jen dvojbarevné spodní prádlo
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VENDULKA: Pokud nejsou rozřezaný a vomotaný okolo dívčí vagíny a poprsí tak absolutně nic! ;)
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    ADAMIRA: něco proti leopardům?
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    ADAMIRA: :D krasny...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Já mám kabelku se zebří srstí, ale myslela jsem, že se to nepočítá.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    A co prádlo? Bývalá nosila leopardí tanga a podprsenku, bylo to k zblití, vypadala v tom jak kurva z roku 1995 stojící někde na Rozvadově u silnice, bleh... :/
    AIJA
    AIJA --- ---
    ESPERANZA:
    Mám úzkou leopardí sukni ke kolenům a nosím ji jen s černými svetry.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam