• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    MIORIEL: Nemusis.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Jaro v Alencine risi:) musim zapracovat na barvickach:))

    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Takhle mi ty fotky odstrkate a nedostanu dalsi plusicky. Bezte si s tim do posty jako
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    HOWKING: A který to je, prsimtě. A k jaký zcela zásadní změně významu přispěje?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    To all those I have offended, hurt or embarrassed this year:
    Think very hard why I did that to you. It is still not too late for you to apologize.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    JAKE_UP: Nějak ti vypadlo slovíčko, co zcela změní vyznění - fakt urputná snaha vyvolat konflikt :-*
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    "Omluvil jsem se, tím jsem uznal, že má místní komunita problém." Omluva par excellence!
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Rekla Zuuluu, ok:D
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    HOWKING: Aha, Prajzák. Ale pořád to nedává smysl.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BACCARA: No a já jsem z Prajzké a u nás se takto také mluví. "Siehst du prasátko auf ten kopeček laufen?"
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    HOWKING: můj děda taky tak mluvil on byl z Bavorska, teda on to říkal německy :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    NOIK: Ano řeknu, že se mi líbí její ksicht, dívka kupodivu neodchází a usměje se a na její úsměv řeknu, že se pěkně ksichtí, což ji zalichotí. Je to normální. (Za skoro 50 let mé existence to nikomu nijak nepřišlo zlé - poprvé až na NYXu) bmw. Budem zas roztáčet flame? Hysterky? Omluvil jsem se, tím jsem uznal, že zdejší komunita má s tím problém, já bych to uzavřel. (pokud tedy někomu přijde nabídka hole k bití psa neodolatelná, tak jeho problém)
    NOIK
    NOIK --- ---
    HOWKING: počkej to jako přijdeš k dívce a:

    Howking: hele fakt se mi líbí tvůj ksicht!
    dívka: ???:-O
    Howking: no tak promiň, už to mám tak navyklé
    dívka za kroucení hlavy znechuceně odchází
    Howking za ní ještě volá: počkéj, u mě to opravdu nemá žádné negativní konotace! ...
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    HOWKING: Což dokazuje akorát to, že seš nepoučitelnej.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KAIAFOX: Nojo. Ano. Omlouvám se. Tady je vidět, že to mám navyklé a nemá to u mě žádné negativní konotace - což dokazuje že ani minule kdy mi to ulítlo jsem to nepoužil v žádném zlém úmyslu.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    HOWKING: Obličej, prosím, ehm..
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    FEFERONIE: Super fotka! Jako by utajený ksicht, ale je tam v odrazech. Perfektní aranže!
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Prší

    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    Pokrčení, resp. takový jako sklad, vepředu ve spodní části šatů se nestane nošením, leda by v tom někdo spal na břiše. Košile a šaty nosím dnes a denně tak je to asi rutina. Ale je mi to líto když to vidím, je to málo, co udělá moc.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MAR_TINA: Pšt, ještě mi ji vyděsíš! :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NIGHTFURY: já myslela přijedu s košem prádla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam