• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SAT_ANN: takhle nahlížení do timeline ale nefunguje. Ona s ní nic nesvede, takže v jeden okamžik, stejně jako ostatní nakažení, proste zjistí, že je nemocná. Jenom ona má ten pešek, že z toho bude psychicky v prdeli 14 dní dopředu :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BLONDYNKA: zradna inkubacni doba prej 14-24 dnu a muze to byt i bez priznaku. A kdyz si vezmes, ze 80% ma lehky prubeh, ktery je zamenitelny s chripkou nebo nachlazenim, tak proste nezjistis. Takze ano, je to pro to, abys nikoho nenakazila, i kdyz to mozna mas.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOUDY: Kde maj podobný jumpsuity? Pořídím, bude to vypadat lépe než hazmat :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLONDYNKA: Třeba se jen chtějí svézt hromadnou dopravou.
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    Ja myslim ze nejlepsi to maj v nasi spolecnovsti stejne vestkyne, vedej 14 dnu pred prvnima priznakama jestli korona maj nebo nemaj a muzou si s klidem nechat plne otevreny vydechy z hornich cest dychacich. Brala bych.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BLONDYNKA: U nas je noseni (minimalne) rousky ode dneska povinny.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Mezitím jsem nakoukla do ism, to je zbytečná debata, meh.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    BLONDYNKA: proti nákaze od někoho nejsou úplně zbytečné, jen (významně) méně účinné, než respirátory s certifikovaným krytím. Roušky nechrání přímo před viry, ale kapénkami, na kterých viry sedí.
    Naopak má smysl nosit roušku i proto, že můžu být nakažená, ale ještě to o sobě nevím (ráno jsem se přece cítila docela dobře), poprvé zakašlu až cestou z práce. Nakašlu si do roušky, ne kolem.
    Konec amatérského výkladu.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BLONDYNKA: může být už nakažený a infekční a nevědět to.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    ETERNITY: Jde o to, že proti nákaze od někoho jsou úplně zbytečné, tj. nechápu smysl. U někoho, kdo je nemocný a ohleduplný, to jakžtakž chápu, ale zas, pokud by měl TU nemoc a šel mezi lidi, tak by zasloužil umlátit rouška nerouška...
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    BLONDYNKA: jen kluk. To nenaplanujes. A Geisha pokud vim pracuje ve zdravotnictvi.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Vy všichni s těmi rouškami jste nemocní a jdete mezi lidi?
    BOB_ALT43_ULE
    BOB_ALT43_ULE --- ---
    Velmi milé
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    GEISHA: To ti ladi :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DRAGON: sorry, dala jsem špatný odkaz, našla jsem včera lepší :) (viz opravený příspěvek)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADIETTA: ta je sikovna :) dik, zkusim :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DRAGON: na YT najdeš návodů spoustu, třeba tady: https://www.youtube.com/watch?v=Kor1FaxWp7w
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADIETTA: mne tak napada... trosku se doma nudim, protoze novy projekt teprve zacina a ja si zatim prochazim klasickym schvalovacim korporatnim koleckem o pristupy atd... tak bych mohl usit doma par rousek, at se nenudim. Jak to sijes? Jedes podle nejakeho navodu prosim?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GEISHA: použila jsem lemy starých triček, jak praví klasik, je to ůplet, ůplet pruží :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam