• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Mna vždy napadne scéna z Crazy Stupid Love: “Are you Steve Jobs?”
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    jako je fakt, ze slip-on nebo casual mokasiny by byly lepsi...
    ale v tomhle pripade me to neurazi..exage to umi nosit
    NOIK
    NOIK --- ---
    přesně tak, pokud chce člověk působit ležérně v kalhotech s pukama, tak jsou vhodnější nějaké šmrncovní slip-ony, puky si na botku hezky sednou a nedělaj takový to diskofilně-nevhodný tvarování v dolních partiích nohavic ..takovéhle chleby v této kombinaci bych se nebál dokonce označit jako trestuhodné faux pas, což mi obzvlášť v případě vyhlášeného elegánka Exageho přijde naprosto alarmující!
    SITH
    SITH --- ---
    Me se to na páteční casual líbí
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Mně teda kombinace tohohle druhu kalhot zrovna s kopýtkovskými NB keckami přijde hrozná.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MORDINO: Už nikdy nikde, prošvihnul jsi svou jedinečnou příležitost a plátěný zelený kalhoty už nikdy nikde mít nebudou.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    MORDINO: Díky, byla to nějaká hrabárna v H&M výprodejích, asi dva roky zpět.
    MORDINO
    MORDINO --- ---
    EXAGE: hezky zeleny chinos, poradis kde takove sehnat? :)
    DEB
    DEB --- ---
    SUBVERSION: samozřejmě, az se mi neco bude libit nebo az to bude nekomu sluset
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    SUBVERSION: Vona byla v tý Austrálii přece, prodávala párky v rohlíku, a naučila se TRENDY.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    DEB: umis ty napsat neco co neni urazlive nebo negativni? fashion police tvl
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    sukýnka z háemka
    KRKA
    KRKA --- ---
    Sorry :)))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DEB: neni nutny....prirozenost nade vse ,)
    DEB
    DEB --- ---
    AKISAN: na to je to malo kinky
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DEB: v tom pripade asi potrebuju uklizecku ,)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KASUMI: to je vtip no. protoze ja ctim 21ft :) ale kure se strci do kapes, to jo :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KASUMI: jak by rekl jiste vegetaruan:mysli si to same i to kure? ;)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    LEXXA: vis jak je ten vtip .. proc vytahujes nuz tam, kde se budes strilet? ;)

    nicmene sla jsem jenom pro kure
    to byva bez obeti...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    CMLKA: pokud je to pravda e trosku mrzi ze se neobratila na me, coby konzultanta na (ne)bezpecnost. rozhodne ma holka co dotahovat. kde jsou vystuzene rukavice? kde je batoh s petn? a hlavne nikde nevidim aspon jeden nuz aby si ten salam nakrajela do kapsy.
    BACCARA: tvl. mam ten divny pocit ze presne vim o cem mluvis a mam pocit ze tam jsem se poprve a naposledy serval s lidma co meli leukemii (teda s tou leukemii tusim jenom, ale proc jinak by nemeli vlasy zejo)
    KASUMI: tak kdyztak strejda lexxa neco malo tusi, zejo ;_
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam