• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    AMANT
    AMANT --- ---
    VON_GILOTINE: tomu se rika pyzamo. vim, nikdo se neptal.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    chodim doma kalhoty kosile. vim, nikdo se neptal.
    AETHER
    AETHER --- ---
    Už je tu dost tma a jsem líná jít cvaknout vypínač :D
    AETHER
    AETHER --- ---
    SHARINKKA: do džín bych se asi nepřevlékala, ale vzít si na sebe pohodlné a koukatelné domácí oblečení, to mi přijde jako základ, jak pro telekonference, tak i pro sebe, že se víc cítím, že teď se pracuje a neválí v posteli/na křesle/jinde.
    Dneska třeba takhle.

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SHARINKKA: Jo tak, mne to, co mas na sobe, evokovalo pyzamo. Moje zimni domaci obleceni je dlouhorukavni a dlouhonohavni, protoze zima.
    SHARINKKA
    SHARINKKA --- ---
    MOODYCAT: A kdo říká, ze v tom spím a ještě jsem cely den doma? Mám pyzamo a pak se prevleknu do domácího.
    Ale znám lidi, co se vylozene prevleknou do džin a v tom sedí doma a pracuji :)
    KAYLA
    KAYLA --- ---
    SHARINKKA: Jo. Už jsem párkrát pracovala i v lodičkách a sáčku (protože dost větrám abych tu měla vzduch, což s sebou nese zimu ...)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SHARINKKA: Zalezi, cemu rikas prevlikani. I kdybych spala v pyzamu, tak by mi to prislo asi nechutny bejt celej den v jednom a pak v tom spat a takhle furt dokola. Takze mam ruzny varianty domaciho obleceni od sexy teplaku po jiny sexy teplaky.
    DEB
    DEB --- ---
    ani náhodou.. teplaky pro kafe, teplaky na nákup, s teplakama pro donasky ruzneho typu
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Poznamka pod carou... ted jsem skoro po roce vlezla do kramu s oblecenim a mam pocit, ze to nebyl rok kupredu, ale nejaka smycka casova. Vysisovana trika, kostkovane flanelky... zpatky zakladka. Mladnu!!! Teda asi...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SHARINKKA: v dubnu jsem zacinala v nove praci, snaha na zacatku byla:D ted mne donuti se prevlict dve veci- dame jidlo a ppl. Na vse ostatni je slusnejsi svetr pres zidli.
    ACKO
    ACKO --- ---
    SHARINKKA: já jsem si opatřila bílou mikinu na teamsy
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SHARINKKA: Ale tak jako jo. Jestli se počítá, že ráno si navleču tepláčky nebo legíny, pohodlný triko a tlustý ponožky.
    Mám jednu košili nebo halenku na týden, který mám položený blízko stolu a oblékám ho, když mám call který nesnese domácí tričko. Dole pochopitelně zachovávám tepláčky.
    SHARINKKA
    SHARINKKA --- ---
    SARAJ: Já je právě ani neměla, jsem od Března v pyžamu :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SHARINKKA: tyhle ambice jsem zahodila na konci dubna.
    SHARINKKA
    SHARINKKA --- ---
    Hele vy co mate HO prevlikate se? :D

    DEB
    DEB --- ---
    BRUSINKA: to uz vam mohlo dojit nejakych par příspěvků zpet, ze Grantorino prijima jen kladne komentáře
    1KA
    1KA --- ---
    NOIK: kabelku si někde půjčím :D

    NOIK
    NOIK --- ---
    chtělo by to rozčísnout nějakou novou Exageho kabelkou
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: je to votravny, stejne jako kdyz ma nekdo nutkavou potrebu vykladat ostatnim, kdyz neco neni jeho salek caje... taky bych uvitala, kdyby se vsichni venovali tematu klubu, coz jest postovat svoje vohozy a ne si hrat na Františku Čížkovou, howgh
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam