• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GEISHA: proč kalhoty? Mám dvoje na ven (většinou je stejně nenosím). Doma nosím šaty, mikino-šaty nebo tuniky. Pod to buď nic (v létě), v zimě legíny nebo punčocháče. Nic pohodlnějšího jsem neobjevila. Třeba takhle. Nebo tak. Teď v zimě furt tahám moje milovaný mikinový Ungiko, který si hodlám pořídit ještě aspoň troje.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KEMENTARI: a jak ji to v tom vohozu slusi.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    SARAJ: Tak kdyz muze mit dite Geisha... ;) :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KEMENTARI: :D oh well, tesne vedle;)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    KEMENTARI: ja si to vtipne spojila a dumala, jak je mozny, ze je Saraj 10 let na HO, z toho navic 5 na matersky, kdyz vim, ze detna neni a pracovne furt nekam jezdi/lita..:D
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    SARAJ: Tvl, nejdriv jsem te spatne pochopila a asi minutu si myslela, ze jsi uz pet let na matersky ty... O_O
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Tak ja teda dost vnimam rozdil, jsem 5 let na materske, 10let jedu HO a prerod nas korporatnich krys ze dne na den na HO. Jako kdyby mne nekdo loni rekl, ze poradne nevytahnu kufr na sluzebky rok a kancl uvidim tak jednou tydne, kdyz je dobre, tak si poklepu na celo a na dvere obri skrine, ktera je narvana satama a lodickama. Zisi, ja netusila pomalu co je domaci pohoda obleceni x let, takze tuhle skoro rocni jizdu v pyzamu a leginach beru jako zasek a zpestreni.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    keep calm we got you covered

    Pyžamoblek přichází. Japonská kombinace pyžama a obleku zachrání váš Zoom meeting
    https://forbes.cz/pyzamoblek-prichazi-japonska-kombinace-pyzama-a-obleku-zachrani-vas-zoom-meeting/
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    Tepláky jsou oděv znalců!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja teda taky vetsinou bez rtenky a makeupu..teplaky mi nevadej a holky u me dost casto nosily takovy ty vtipny overaly.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    DEB: Nemám úplně pěknou pleť a na rty používám nude odstíny. Já se bez make-upu prostě nemusím..

    Sry za OT.
    DEB
    DEB --- ---
    KAIAFOX: presne tak, hlavne kvuli sobe.. a ja doma rtenku fakt nepotrebuju, ani make-up, pokud neco kvuli sobe, tak pohodlí, tak aby me to "vypadat dobre" stalo co nejmenší úsilí a čas
    AMANT
    AMANT --- ---
    ja mam teplaky, crocsy a blejzr kvuli telekonferencim
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KAIAFOX: tepláky jsem vlastnila naposledy tak možná na gymplu. :D
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MADIETTA: -//- ani pět let doma mě nedonutí se obléknout do tepláků/pyžama (ani jedno nemám) a vzdát se make-upu/ rtěnky /aspoň minimálně upravených vlasů. Vždyť to všechno dělám hlavně kvůli sobě..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    HO jsme měla víc než 10 let a oblékala jsme se možná líp, než teď do vlastní kanceláře. Do kanclu přijedu z terénu, mám pracovní kalhoty a tričko. Kdžy jsem z terénu přijela domů, převlíkla jsem se spíš do šatů.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MADIETTA: ja si u toho dycky vzpomenu na tu fichtli co napsala tu knizku jak mela za milence havla,ktera vzdy vsude cpala,jak pise doma cele dni v pyžamu a zveda se mi kybl nevkusem a trapnosti. obermannova. brr.
    say no to pyzamo. say yes to humanity
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SARAJ: ACKO: ti mají dost "užitkového" oblečení, spíše bych se bála o dražší značky
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ACKO: Orsay to da, v poho. Ja sazim ma Tally Weil ci jak se to jmenuje. New Yorker.
    ACKO
    ACKO --- ---
    ILLUZE: já si takhle občas přemýšlím, jak to změní sortiment v nabídce obchodů a které obchody zkrachují. Na odstřel tipuju řetězce s levnými kancelářskými hadříky typu orsay. A lodičky si určitě nekoupím ani příští rok.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam