• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    DEB: Nemám úplně pěknou pleť a na rty používám nude odstíny. Já se bez make-upu prostě nemusím..

    Sry za OT.
    DEB
    DEB --- ---
    KAIAFOX: presne tak, hlavne kvuli sobe.. a ja doma rtenku fakt nepotrebuju, ani make-up, pokud neco kvuli sobe, tak pohodlí, tak aby me to "vypadat dobre" stalo co nejmenší úsilí a čas
    AMANT
    AMANT --- ---
    ja mam teplaky, crocsy a blejzr kvuli telekonferencim
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KAIAFOX: tepláky jsem vlastnila naposledy tak možná na gymplu. :D
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MADIETTA: -//- ani pět let doma mě nedonutí se obléknout do tepláků/pyžama (ani jedno nemám) a vzdát se make-upu/ rtěnky /aspoň minimálně upravených vlasů. Vždyť to všechno dělám hlavně kvůli sobě..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    HO jsme měla víc než 10 let a oblékala jsme se možná líp, než teď do vlastní kanceláře. Do kanclu přijedu z terénu, mám pracovní kalhoty a tričko. Kdžy jsem z terénu přijela domů, převlíkla jsem se spíš do šatů.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MADIETTA: ja si u toho dycky vzpomenu na tu fichtli co napsala tu knizku jak mela za milence havla,ktera vzdy vsude cpala,jak pise doma cele dni v pyžamu a zveda se mi kybl nevkusem a trapnosti. obermannova. brr.
    say no to pyzamo. say yes to humanity
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SARAJ: ACKO: ti mají dost "užitkového" oblečení, spíše bych se bála o dražší značky
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ACKO: Orsay to da, v poho. Ja sazim ma Tally Weil ci jak se to jmenuje. New Yorker.
    ACKO
    ACKO --- ---
    ILLUZE: já si takhle občas přemýšlím, jak to změní sortiment v nabídce obchodů a které obchody zkrachují. Na odstřel tipuju řetězce s levnými kancelářskými hadříky typu orsay. A lodičky si určitě nekoupím ani příští rok.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SHARINKKA: mám HO celej život. Netrávím ho v pyžamu.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SHARINKKA: Na pohovory. A jen blůzky.
    A jak jsem si myslela, že mám přebytek domácího oblečení, na jaře nezbylo, než dokoupit. Hrát si u HO na žrádelní výdejní okénko pro 4-5 lidí den co den umí slušně protřídit šatník.

    Co mne mrzí, že mne letos nic nenakoplo si koupit jakékoliv šaty a ani lodičky ,-(
    Dříve několikery v roce. Teď mám pocit, že bude těžké vynosit i ty stávající.
    A ukrutně mi chybí možnost nosit rtěnku. Tak aspoň taky na ty pohovory.
    MONROE
    MONROE --- ---
    SHARINKKA: Vyborny kratasy a ponozky! :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    VON_GILOTINE: tomu se rika pyzamo. vim, nikdo se neptal.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    chodim doma kalhoty kosile. vim, nikdo se neptal.
    AETHER
    AETHER --- ---
    Už je tu dost tma a jsem líná jít cvaknout vypínač :D
    AETHER
    AETHER --- ---
    SHARINKKA: do džín bych se asi nepřevlékala, ale vzít si na sebe pohodlné a koukatelné domácí oblečení, to mi přijde jako základ, jak pro telekonference, tak i pro sebe, že se víc cítím, že teď se pracuje a neválí v posteli/na křesle/jinde.
    Dneska třeba takhle.

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SHARINKKA: Jo tak, mne to, co mas na sobe, evokovalo pyzamo. Moje zimni domaci obleceni je dlouhorukavni a dlouhonohavni, protoze zima.
    SHARINKKA
    SHARINKKA --- ---
    MOODYCAT: A kdo říká, ze v tom spím a ještě jsem cely den doma? Mám pyzamo a pak se prevleknu do domácího.
    Ale znám lidi, co se vylozene prevleknou do džin a v tom sedí doma a pracuji :)
    KAYLA
    KAYLA --- ---
    SHARINKKA: Jo. Už jsem párkrát pracovala i v lodičkách a sáčku (protože dost větrám abych tu měla vzduch, což s sebou nese zimu ...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam