• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    My parádnice to teď máme jako fakt těžký. Tak si aspoň koupíme novej apartní kabátek a chodíme v něm i se smetím.

    1KA
    1KA --- ---
    Nočními lyžování zdar!

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Pro dítě do školky.. obutá až venku. Lepší boty jsem snad neměla.



    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Přiznávám se, že mám tak trochu slabost pro kabáty alá '"svlíkla jsem z něj bezdomovce"...

    QIWAS
    QIWAS --- ---
    Jestli jsem ready na vánoční večírek?! Kreditku a kapesníky mam v květináči..
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    ACIDQA: když jsem ještě chodila do práce tak jsem se v zimě prezoufala do pantoflí. jednou jsem v bich i odešla a všimla si až když jsem stoupla do kaluže.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Nosim kdeco, hlavne teda na nohou crocsy. Minulej tejden jsem se zapomnela a odjela v nich asi po 14 dnech 70 km do kanclu. Jakobynic.
    NEVERMIND
    NEVERMIND --- ---
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Neco mezi 16 - 20 stupnu, na kratasy to neni.
    Topim rumem.
    Opovazte se dal rozebirat kojici trika.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    TATEREZA: nevím, kolik stupňů Celsia stanovila rada uvědomělých lidí. a kolik kilo masa za rok. kolik mezikontinentálních letů. kolik svetrů v hámemka...
    1KA
    1KA --- ---
    DROOPI: někde jinde, někdy jindy
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GEISHA: Doma nosím hlavně to, co mi přijde zrovna pod ruku.. dolů hlavně černý legíny (pevné, neprůsvitné), takový prastarý volný džíny, někdy sukně/šaty, v zimě doplněné punčocháči. Nahoru basic trika s dlouhým rukávem, mikiny, svetry (topíme na příjemných 19°C). Už nekojím, ale v těch dobách mi nejvíc vyhovovalo jakýkoli triko, který se dalo stáhnout, nejlíp hlubší V výstřih, ale kluci si servali i rolák.. kojící trika jsem nesnášela, pro mě byly naprosto nepoužitelný. Ale obecně nejsem žádná módedáma, spíš basic bitch.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Muj dnesni domaci vohoz. K te mikine jsem jednou v Albertu dostala od mistni testosteronove elity naroda komentar “He he, to jste asi nestudovala, co”.


    KURE
    KURE --- ---
    jsem vegan!
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    CMLKA: nejdriv ale 1KA nahodi fotku domaciho vohozu.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    A já nemám doma televizi!
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GENEVIEVE: tak to nevim, metrem uz jsem nejela 3/4 roku...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    CMLKA: a co ty odhalený kotníky v metru!
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    TATEREZA: a pojdme rozjet flejm o topeni 3 2 1 nebyl tu aspon mesic :))
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: fakt si raději přitopíte, než si vzít něco na sebe? lidstvo má před sebou ještě dlouhou cestu k nějakýmu uvědomělýmu fungování:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam